[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

NexT Under a HCMMH

Práce moc, času málo. Tak by se dala charakterizovat absence aktualit zde na Šopastránkách. Blíží se konec roku a jak jinak, k předvánočnímu stresu se každoročně přidává předkoncovoroční dodělávání všeho nedodělaného. Většinou má všechno čas, ovšem příchodem Mikuláše nastává konečně to pravé peklo. Ne, čert si mě neodnesl a neodnesl ani fotoaparát. Můžu otevřeně říct, že termíny stíhám i když nejsou poznačeny v mém "plejlistu s názvem kalendář". Zatím stíhám. Uvidíme až mě popadne epidemie "nevědění a zapomnění".

Od pondělí ve studiu nahrávala kapela z nedalekého Jalubí NexT Under. Za tři dny jsme společně spáchali kompletně natočit a smíchat 5 skladeb. Jak to dopadlo můžete poslechnout na jejich profilu zde. Klukům to šlo velmi slušně.

Dnes jsme taktéž dokončili finální práce na připravovaném CD Horňácké cimbálové muziky Martina Hrbáče (HCMMH). Na tomto projektu se pracovalo od roku 2004! Postupně se točily zkoušky majstra, zvali se hosté.... CD je bohaté a pestré. Kdo nemá ještě dárek a chce potěšit opravdovou muzikou od srdce má možnost. Datum vydání je stanoveno na 22.12.2008, což je pro Ježíška pořád spousta času na doručení pod Vánoční stromeček. Abychom Vás alespoň trošičku nalákal, přikládám ukázečku, která se točila 6.února 2008 s majstrem Lubošem Holým. Zajisté si vzpomínáte na legendární větu: "Já su Luboš Holý, ale holý nejsu!" Můžete zavzpomínat.

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 11.12.2008 [00:31] JayKay
Tak to sme klidní!!!=)
Komentovat tento článek