[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Zvuk DVD Dark Gamballe hotov

Dnešním dnem bylo završeno mé předchozí trojdenní snažení o mix zvuku koncertu kapely Dark Gamballe, který bude součástí dokumentu "Dark Gamballe žije ve Vyškově (Dark Gamballe - Live in Vyskov)". Jak bylo již zmíněno v předešlé aktualitě, celý tento dokument pojednává o krásách, ale i nástrahách, města Vyškova, o jeho podnikatelských záměrech a taky v neposlední řadě o kulturním vyžití. Pevný základ kapely byl přítomen u finálních úprav mixu. A to ve složení: 10, 20, 30. Ne, jinak: 10, Gothyš a Spajsi. Spajsi se konečně taky vystrojil trochu TRENDY!

Celý den jsem se svíjel smíchy, byla fakt pohoda a sranda. Dokonce jsme i něco udělali, takže spokojenost nakonec na obou frontách. Musím zde vzpomenout, že celý záznam připravil, a koncert zvučil, pan Jiří Jehlář, kterému moc děkuji za perfektní sejmutí jednotlivých nástrojů. Míchalo se to dobře.
Až do vydání DVD musím držet "bobříka mlčení" a nikomu nic nepouštět. Ovšem co by to byla za aktualita ze studia bez zvukové ukázky, že? Takže, když budeme všichni toho "bobříka držet" a Darkům nic neřekneme, tak kousek přece jen zkusíme hodit do světa. Pravidla jsou od toho, aby se porušovaly. Ale opravdu pšššššš!

A co bylo přes víkend? V pátek jsem navštívil jeden z nejskvělejších folklórních festivalů - Horňácké slavnosti ve Velké nad Veličkou a v sobotu jsme přijali pozvání na Ludkovickou Plečku. Kam jinam, než do Ludkovic. Na obou akcích jsem potkal spoustu známých i neznámých. V pátek z toho folklórního světa a v sobotu z toho bigbeatového. Počasí vyšlo, jak jinak, na sto procent, nálada byla výborná a lidi skvělí. Spousta nezapomenutelných zážitků. Díky za pozvání Vlaso a SDOS!

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 24.07.2007 [14:24] sakim
no jak uz psal kvetos minule k dvd <DG>: uz nas maju. maju. maju, no. holt nas lapili. ale jak se rika: kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji. a o to se pan jiri s. postara pokazde kdyz zazpiva, tak at si nas lapaji klidne obden. no ne?
[2] 24.07.2007 [14:26] sakim
ne ze bych to tady chtel zaplevelit. ale jeste neco. si tak rikam, jake dite to asi tak celicky den plakalo, protoze mu strec ondra ukradnul balon...
[3] 24.07.2007 [14:28] Květák
Reakce na[2]: ono to bylo trochu jinak. Bylo to moje dítě, taky Ondra, ale plakal Spajsi, když si to Ondrášek vzal zpátky. Spajsimu to jen půjčil.
[4] 27.07.2007 [09:28] JayKay
Reakce na[4]: zajímavé...:/
Komentovat tento článek