[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Výsledky Soutěže III

A je dobojováno. Dnešním dnem končí naše třetí soutěž. Vítězí opět všichni, kteří poslali odpověď. Navrhuji proto společné foto s tímto zázračně fotogenickým člověkem. A jaká byla odpověď? Odpověď zní: JayKay. Zde je odkaz na jeho blog. Otázka to nebyla lehká. Sami z fotografie na blogu vidíte jeho skutečnou podobu. Je neuvěřitelné, jak umí maskéři v našich televizích člověka změnit k nepoznání. Nicméně, přišla jedna odpověď, nepodepsaná. JayKay tvrdí, že to neposílal, já taky ne. Její znění je:

Email : I´**@******.**
Vtipný komentář : Jo a soutěžte si jak chcete, já už mám toho focení dost, takže se už s nikým fotit nebudu chacháááá
Jméno : ich
Odpověď : To jsem přeci já

Jelikož v Soutěži III. byly uveřejněny tři fotografie, jedna soutěžní a dvě mimo soutěž (já a JayKay a Roman Holý a JayKay), já jsem nic neposílal, JayKay nic neposílal, musel to poslat jedině sám Roman Holý. Romane, při společné fotografii, že si to ty, můžeš stát vedle samotného JayKaye. Teď už jen zbývá domluvit pařbu, asi v blízkosti Vyškova, a jdeme do focení. Výherci, souhlasíte?

Komentáře

[1] 01.03.2007 [13:37] Ich <I´am(zavinac)seznam.cz>
Romane Holý, musím Tě zklamat, málem Ti přisoudili výhru neprávem. Vyhrála jsem JÁ, ale výhru Ti, ač nerada přenechávám, jsem poněkud zdaleka a že bych se jela do Vyškova fotit ňák nepřipadá v úvahu. Ale tu pařbu Ti fakt závidím. Takže si to kluci užijte a Romane, máš co dělat, když musíš popíjet za mě. Tak hurá do focení. Jinak, doufám, že nám tu novou nafocenou krásu taky nabídnete ke shlédnutí, hned je nám líp na světě, že? Chacháááááááá
[2] 02.03.2007 [01:28] Květák
Reakce na[1]: toš to je podpásofka toto....
Komentovat tento článek