[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Výsledky soutěže...

Vážení přátelé, včera, 25.12.2006 ve 22h 42min 01s, jsem dostal SMS od šéfa kapely Rudé Kostry se zněním: "Stano, az ted jsem si to v klidu poslechl cele a JE TO DOBRE!!! Mas u me cigaro, kamarade!!!". Takže tímto pádem je soutěž, kdo pozná kapelu ukončena. Správná odpověď byla RUDÉ KOSTRY.

Soutěže se zúčastnilo neuvěřitelné množství soutěžících. Ani jeden z nich ovšem nodpověděl správně. Ale že jste to vy, tak všichni soutěžící vyhrávají i když nic neuhodli. Samozřejmě jsme hodnotili i vtipnost odpovědí a vyšel zde absolutní vítěz soutěže SENPICK. Zde je jeho odpověď:

"Vzhledem k tomu, že jsem jediný kdo odpověděl, automaticky vyhrávám všechny ceny. Je to zvukový záznam startu Boeingu 747 a aby to nebylo tak jednoduché, je to puštěné pozpátku a vzhůru hohama. Trošku mu vynechává motor, tipmul bych to na levý. Fotka je pak z palubního okénka, těsně po té, co zmíněný stroj neúspěšně dosedl na hladinu, řekl bych (ale je to rozmazané, takže nevím přesně) blízko Azorských ostrovů. Zdá se mi, že tam vidím rozmazaného Azora. Co jsem vyhrál? A kdy to dostanu".

Ostatní výherci: Pickardino, Vlasa, Hyenik a Jay Kay.

Náš automat zatím zjistí adresy soutěžících a po Novém roku se můžou těšit na svou cenu doma v poštovních schránkách.

 

Gratulujeme !!!!! 

Komentáře

[1] 27.12.2006 [18:59] senpick <sen(zavinac)pi.ck>
Rudé Nozdry a vzhůru nohama a pozpátku? Fakt to není ten Boeing? Tož to ňa kurňa překlopilo. Pěkný Nový oný fšeckým ogarom muzikantom a tým co krútija knoflíkama aby to pěkně hrálo.
Komentovat tento článek