[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Víkend opět pracovní

Tento víkend jsme "na hotovo" dodělali kapelku Six Degrees Of Separation. Bylo to náročné, ale stálo to za to. Nahrávka je konečně venku ze studia a může se hodit do lisu. Opravdu, stojí za to si CD s názvem Chain-driven Sunset koupit! .... jééééé, co to tady melu? To jsem se přehmátl a dal jsem sem aktualitu na příští víkend... Tak ještě jednou....

Tento víkend jsme téměř "na hotovo" dodělali kapelku Dying Passion. Bylo to náročné, ale stálo to za to. Nahrávka je už skoro venku ze studia, jen pár drobných oprav (možná, uvidíme co korektura v Šumperku) a může se hodit do lisu. Opravdu, stojí za to si CD s názvem Relief koupit! Tak, to je lepší. Vysvětlím ovšem ještě situaci, proč vlastně ještě není SDOS... Tento týden, ve čtvrtek, nešla v naší obci elektrika. Teď nevím, jestli jim chyběl proud, nebo napětí. Prostě to tady, a nejen tady, nejelo. Tím pádem jsme ztratili celý den. Další den Dying Passion nutně potřebovali podklady pro live vystoupení na tour Sleepwalking s kapelou Sad Harmony, čímž se zase další den posunuje mix nahrávky. A máme tady sobotu. Tu sobotu, kdy jsme měli dodělávat SDOS. Tímto moc děkuji klukům z SDOS, že přijali návrh na posunutí termínu, aby jsme mohli dodělat Dying Passion. Byla by velká škoda, kdyby na tour CD Relief nebylo.Takže ještě jednou díky i za kapelu Dying Passion chlapi!

Tak a co nás čeká a nemine tento týden?Mix Six Degrees Of Separation (opravdu), dodělávky a mix kapely Forres Jump a v neděli hurá na cimbálku do Veselí nad Moravou. Natáčet bude cimbálová muzika Dolina ze Starého Města u Uherského Hradiště. Plány pěkné, doufejme, že pojede elektrika :-)

A samozřejmě přikládám jednu ukázečku z mixu Dying Passion.

Soubory ke stažení

Komentáře

Komentovat tento článek