[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Velebnosti, to je škandál

Upozornění: studio Šopa nenese žádnou zodpovědnost za níže uvedený článek. Nedoporučujeme, aby tuto aktualitu četli mladiství do 35 let a těhotné ženy. Starší 35-ti let jen na vlastní nebezpečí a doporučujeme před tím sepsat závěť. Tím, že se tento článek nachází zde na našich Vašich stránkách, chci jen dát na jevo, že nemám nic společného s cenzurou, anticenzurou a procenzurou na "nízkonavštěvovaných stránkách jisté bandy".
Zde, na tomto místě poskytuji prostor pro jejich článek.

Velebnosti, to je škandál !!!
Naší redakci se podařilo od nejmenovaného zdroje Pickarda získat unikátní sérku dagerotypií zachycující majitele jistého renomovaného podniku v šokujících situacích.
Posuďte sami

- v touze po ilustraci vskutku bulvární se nezdráhá nenápadně se připlazit
pod optickým horizontem a pokouší se pořídit skutečnou podpásovku

- únava ve všech formách se jednou projeví a gravitace je prostě gravitace.
Vlasserovi se konečně splnil sen, že mu někdo leží u nohou.

anonim

 

Tak a teď k normálním věcem. Dnes jsme zpívali, šlo to jak po másle, už nám zbývá poslední skladba. Nahrávání SDOS se pomalu, ale jistě blíží ke zdárnému konci. Zítra to poslechneme, dáme hlavy dohromady, něco dopilujeme a hurá míchat!

Komentáře

[1] 08.03.2007 [08:09] Pickardino
Majitel renomovaneho podniku.. zas to obratil. Prekousnul jsem tuzku, jdu si do lekarnicky na neco na roztrzenou dasen. Snad tam bude i neco jineho, nez naplast. Kvetaku, tes se. Az ta priste uvidim, dame si gif, a pak nebudes ani na tech 24,90.
[2] 08.03.2007 [09:04] Eda
:-D fotky sou fakt super, to nemá chybu!
[3] 08.03.2007 [09:30] Květák
Reakce na[1]: Pickardino... já nic neotočil. Ty asi s největší pravděpodobností budeš mít aktivovaný nějaký Senpickův postup na otočení čehokoli. Je nutné, abys to otočil zase do normálu a bude to OK. Zpráve je vložena v původním znění, s titulky.
[4] 08.03.2007 [10:30] senpick
Reakce na[3]: Do velikonoc nečekej "Ahoj". A to sem se chtěl zastat chudáka postiženého, co mu ukradli vozejček a on teď natahuje ruce v bezmocmém gestu ku pomoci. Lurdy na tebe!
[5] 08.03.2007 [10:55] Květák
Reakce na[4]: vidíš to? A já tu vyzdvihuju Tvé naprosto dokonalé postupy na otočení čehokoli (viz donucení CD ploténky, aby to přehrála naruby). Pickardino zřejmě dokázal v praxi, že to funguje, jen to zapomněl pak vypnůt. Ale do Velokonoc to není dlůhá doba. Vydržíme. Ale i tak děkujeme za přízeň a příspěvky.
[6] 08.03.2007 [11:33] Pepushka
Já to spíš vidím tak, že maytel renomovaného podniku pořizuje fotografie co možná nejkvalitnější za účelem odprodeje elektrických spotřebičů do internetového bazaru.:-) Na fotografiích je zachycena touha stát se poslancem v poslanecké sněmovně a co jsem já slyšel, tak prej to chce dotáhnout až na Ministra Kultůry.
Komentovat tento článek