[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Vánoce jsou tady

Jak by řekli někteří naši prezidenti: "Právě... jsem se vrátil... z hradu!" Já to trochu poopravím: "Fčil.. sem sa vrátil... z Veselá!" A proč vlastně v nadpisu stojí Vánoce jsou tady? Ve Veselí jsme točili Vánoční CD s folkloristama. Teda s folkloristama ne, jen s cimbálovou muzikou. Ono se ještě většinou píše čí ta cimbálová muzika je, ale v tomto případě jsem se to nedověděl. V každém případě tomuto tělesu primoval Mirek Kolacia, o aranžmá se postaral Petr Pavlinec.

Přináším Vám pár fotografií z tohoto "Vánočního nahrávání". Je to taktéž tak trochu jiný pohled na "cimbálisty" bez jejich tradičních krojů. Na tomto Vánočním CD se podílí, snad moc neprozradím, spousta hostů. Od malých až po velké. Aj z Velké sú nekerí! No a kdy toto CD spatří světlo světa? Zkuste si tipnout!

Komentáře

[1] 10.07.2007 [15:28] sakim
ts. to mne vzdy zajimalo, jak se da nahrat vanocni album v cervenci... letni plazovy hit v lednu, jak muzou dark gamballe hrat, kdyz se na ne diva jay kay a takove ty absurdity... ale asi kdo umi...
[2] 10.07.2007 [19:41] Květák
Reakce na[1]: no... dá se to... jen ten JayKay.... to je oříšek. Kdyby se jen díval! To by ještě šlo, ale on fotí. Furt fotí! To potom fakt nejde.
[3] 16.11.2007 [13:15] jiaoshuzhen <jiaoshuzhen(zavinac)126.com>
Komentovat tento článek