[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Tri týdny

Naše, Vaše, nahrávací studio Šopa, jak již víte, je od nedělního večera v obležení Trimetalistů. Jak by řekl Hyenik: Siks Dygrýs Separacistú. Pomalu, ale jistě, se dokončuje první ze tří nahrávacích etap. Bubny již jsou nabouchané a nyní prochází pod rukama a drobnohledem majstra Vlastimila. Já se již pomalu připravuju na další etapu nahrávání a to jsou kytary, včetně bass kytary. Nahrávací místnost bude tentokráte plná zesilovačů značky Mesa Boogie. Zítřejší den bude hodně laborovací, hledací a názorů vyměňovací. Myslím, že se zde v sobotu objeví i nějaké ty vzorečky zvuků vylouděných z "Bugin".

Jinak nahrávání probíhá v poklidu, bez zbytečných stresů (nepočítám samozřejmě zprovozňování voip telefonů). Jen občas blbeníkovi ruply nervy (viď video ukázku). Ale producent je hlavně psycholog a musí snášet i takovéto "prkotiny" s ůsměvem.

 rana2.gif

 

Samozřejmě si zde nejde nevšimnout nerytmických úderů.

Soutěž III stále pokračuje. Takže do neděle máte ještě možnost typovat, kdo to je.

 

Komentáře

[1] 23.02.2007 [17:46] Motýl
To má asi za to, jak je na všecky hodný :-)
[2] 23.02.2007 [18:44] hyenik
jj, treba na me :)))))
[3] 23.02.2007 [19:49] senpick
Není mi z toho dobře. Tolik lidské bídy v jedné jediné sekvenci. Pickard neuhodí v době, kdy by se napadený mohl bránit. Ne, počká až inzultovaný pevně drží ve svých rukou hrnek snad s douškem výživné telplé polévky, možná jediné to celodenní stravy a nemoha se bránit (přece nerozliju) je tvrdě direktován. A všimněte si, ne pravačkou, což by se snad dalo čekat (i Macek férově zahájil útok pravou) ale levačkou, tedy zcela promyšleně! To ovšem není to nejhorší, ostatně co jiného od Pickarda můžete čekat (pokém on je) ale Vlasťa. Ten pouze přihlíží běsnění toho šílence a nepřiskočí ku pomoci. (Lopata, motyka, mě se to netýká - já nic, já bubeník). Jeho zájmem není pomoci napadenému příteli, ne. Jen přihlíží zda bude vše dobře zdokumentováno (jen abych nepokazil kompozici záběru) a zdá se že na jeho líci (všimněte si obzvlášť té pravé) lze vysledovat úsměv. I v Tarantinových Gaunerech se kamera v podobné scéně dívá stranou. Zde v takřka již dvacetiminutovém záběru se kamera nehne. Ano, je to jako ze života. Chudák dostává tvrdé rány, surovec mlátí a dav pouze přihlíží.
[4] 23.02.2007 [20:58] Pickardino
Reakce na[3]: Co na to říct.. Přemýšlel jsem nad nějakým vymlouváním se nebo vysvětlováním, jakože třeba že šlo o zlomyslně interpretované přátelské gesto nebo tak něco, ale kdo by mi věřil, na těchto stránkách má škodolibá interpretace své místo a každý, kdo se pokusil hájit se dostal pouze nášup toho samého trikrát.. ano, přiznám to, i já jsem takto provokoval. Dav je hloupý a manipulovatelný, a nejdřív kamenuje, a pak se ptá.. Jen mě mrzí, že stín byl vržen i na nebohého Vlasťu, který je teď zamlklý a přemítá nad horkorevným a nekorektním osočením svojí osoby. A nakonec, zklamal mě i Senpick, doposavď vypadal na relativně bystrého jedince, ale takhle se nechat zmanipulovat a dokonce indoktrinovaně převzít tuto kauzu za svoji, a, vážení přátelé, vynášet morálistické soudy nad lidmi, které takřka nezná, plynoucí ze situace, u které nebyl? Měl jsem o něm vyšší mínění, ale budiž mu prominuto - já mu, bolí to, odpouštím, neb chyba není zcela jenom na jeho straně. Snad se z toho poučí.
[5] 23.02.2007 [21:02] Květák
Reakce na[4]: proč to nenapíšeš po našém? Šak kdo temu má rozumnět... indoktrinovaně... to by mohla byt klidně soutěžní otázka!
Komentovat tento článek