[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Toš pantla sa už može uvázat

Tak CD cimbálové muziky Pentla může jít do lisovny. Dnes se zde v Šopě za přítomnosti šéfa cimbálky Aleše Kropáče a hudebního dozoru Radima Havlíčka (CM Radošov) dopiloval výsledný zvuk. Snad už nic nebrání tomu, aby toto master CD v pondělí doputovalo do lisovny a pěkně se rozmnožilo.

Taktéž tento týden pokračovaly premixové práce na Vánočních koledách. Zítra se dopoledne dotočí ještě nějaké ty playbacky a příští týden jdeme do finále. Do finále půjdeme taktéž i s kapelou L.A.S. a The Pooh.

No a když už jsem u výčtu prací, musím zde vzpomenout natáčení 2. etapy dětské cimbálové muziky Kyjovánek (teď si nejsem stoprocentně jistý odkud Kyjovánek je, ale myslím, že někde od Kyjova) a natáčení cimbálové muziky Olšava z Uherského Brodu (zde si ale taky nejsem jistý, ony jsou ty soubory tak propletené, že z toho jsem už tak trochu popletený). Necháme se překvapit, kdo vlastně do studia přijede :-).

Tak, měsíc říjen je takový trochu folklórní. Mě to osobně teda vůbec nevadí. Aspoň si rozšiřuji obzory a sbírám zkušenosti. Ono je pořád se co učit. Zvuk je jen zvuk, hudba je jen hudba a když je obojí dobré, je to pak paráda. Tak snad se to někdy naučím, aby se to dalo poslouchat i z těch vašich bedýnek doma. Příjemný víkend!

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 24.10.2007 [14:25] Květák
Doplnění aktuality: bude to Olšava.
Komentovat tento článek