[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Toš co teda?

Už to tak vypadá, že máme asi dovolenou (škoda, že nevím co to je, ale bárs kdo o ní mluví). Opět žádné aktuality a zřejmě se nic neděje. Děje. A děje se toho tolik, že nezbývá čas ani na aktualitky. Tak pěkně popořadě.
V pondělí jsme předali kompletní mix a mastering do vlastních rukou kapele Bad Victim. V přiložených souborech si můžete kousek poslechnout (v ukázce je stejná část jako j raw mix z této aktuality, můžete porovnat). CD by mělo vyjít již v listopadu, tak si jej nenechte ujít!

V úterý jsme pokračovali v nahrávání koled ve studiu LŠU Veselí nad Moravou. Nahrávali jsme podklady pro dnešní playbackové dohrávky. Zbývá natočit ještě jedna koleda a můžeme CD smíchat. Do konce října by všechno mělo být kompletní, aby vydavatel včas dodal master CD do lisovny a my o Vánocích abychom měli u stromečku krásné Horňácké koledy.

Ve středu jsme si tady zpívali. Kapela L.A.S. nahrávala zpěvy. Oba zpěváci, Karel i Ivo, do toho dali všechno. Bylo to krásně v noci slyšet, jak z jejich hrdel skoro nic nejde. Teda nebylo slyšet :-)

No a dnes, ve čtvrtek, jsme opět ve Veselí točili již zmiňované playbacky. Syn Martina Prachaře je velmi učenlivý. Po nazpívání "své" skladby si přisedl za mix a velmi rychle se začal orientovat mezi tlačítky digitálního mixu Yamaha DM2000. Tlačítko TALKBACK okamžitě využil a svému tatínkovi oplácel (v dobrém) to co po něm vyžadoval, když byl na place on.

A co nás čeká? Celý víkend se bude nahrávat ve Veselí cimbálová muzika. Jaká? Nechte se překvapit......

A byl tady Spider Man.

Soubory ke stažení

Komentáře

Komentovat tento článek