[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

The Pooh - Šopink The End

Tak jsem si to dnes konečně přeložil. Přátelé ano. The Pooh je nesmysl. Tedy podle EN - CZ slovníku. A že mě to neřekli hned.....

Ale teď vážně. Kapela The Pooh dnešním dnem ukončila svůj přechodný pobyt v Lipově a vrátili se zpět do Kaplice. V průběhu 12-ti nahrávacích dnů přenesli své počiny do 23853,2MB složky. Nyní se role obrátila a je na mě, abych tyto data, s co nejlepším přesvědčením, smíchal a zredukoval tak datový objem na necelých 600MB, tedy na Audio CD. Pokud všechno půjde podle plánu, první mixy se dostanou do Kaplice začátkem příštího týdne.

Nahrávání bylo příjemné a myslím, že poučné pro obě zúčastněné strany. Osobně jsem se seznámil s kytarovým aparátem HIWATT, nahrával jsem poprvé sitar a podlazené klasické kytary o 4 půltóny (včetně kytary s nylonovými strunami!), experimenty s mikrofony na zpěv (Shure SM57 má opravdu něco o sebe). Všeobecně mají kluci v sobě mladistvý náboj (nejmladšímu je 17 let), osobitý nadhled nad věcí a hlavně (můj názor) to berou s humorem. A to je základ úspěchu. Taktéž mě potěšilo jejich setkání s Mirkem Lagou, bubeníkem kapely Flood, který byl potěšen, že se "stylová stáj" Stoner Rocku pomalu, ale jistě rozrůstá.

Takže držte palce ať TO tam dostanu v plné palbě.

P.S. přikládám pár fotografií a ukázečku (čky).

Soubory ke stažení

Komentáře

Komentovat tento článek