[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Šopa a politika?

Dlouho jsem přemýšlel nad názvem této aktuality. Nakonec jsem zvolil pro název tuto otázku. Hned na ni odpovím: NE! Žádná politika! Jen a jen hudba! Ale proč vlastně tady melu o politice? Dnes jsme smíchali nahrávku skupiny Walter Bartoš Band. Je někomu to jméno povědomé? Pokud ano, tak ano. Walter Bartoš je poslancem Parlamentu ČR. A kromě toho, že vysedává kdesi v Praze a s ostatními "spolupracovníky" dělají, že dělají ( :-) ), taky aktivně hraje již nějaký ten pátek na baskytaru.

Minulý víkend jsme to všechno natočili ve studiu ZUŠ Veselí nad Moravou a tento víkend ve staré dobré Šopě smíchali. Natočilo se 6 skladeb (pro některé je to 3+3 skladby). Jak je zřejmé z aktuality Nespíme..., studio bylo přeplněno nástroji značky Fender, což je taky znát na výsledném zvuku kapely. Nemůžu si pomoct, Fender Jazz Bass je prostě Fender Jazz Bass. Jak jinak, můžete posoudit sami z ukázek.

Jinak bylo to příjemné a pohodové nahrávání, bez politických agitací. Asi tak: určitě znáte hudební kameňák. "Sešli se dva muzikanti a nikoho nepomluvili." Tak nějak...

Takže si vychutnejte vzorky některých typů. 

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 21.01.2007 [10:17] senpick
Staňo asi budu nosit dříví, ale ten zvuk je super. Klobouk. Smekám.
[2] 21.01.2007 [14:39] Květák
Reakce na[1]: dřeva není nikdy dosta bude čím dál drahší! Děkujueme!
Komentovat tento článek