[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Sobotní kontrola

Jedenkrát za čas není špatné vyrazit "do ulic" a tak se tak i v sobotu stalo. Po dokončení nahrávacích a míchacích prací na kapele Kissing The Gravestone vzniklo volno a ušetřený nedělní den jsem mohl obětovat sluchové indispozici vzniklé hlukem (zvukem) sobotní noci z PA systému v disco klubu No Limits v Bučovicích.
Při příležitosti 10. výročí vzniku kapely Forrest Jump se konala akcička, na které kromě Forrestů zahráli taky Betrajeři, Siks Dgrýsy, Lajk Fúl a Nevr Egejn. Poslední kapelu jsem neznal. Ty ostatní ovšem jo. Pacholci jedni, jeden jak druhý! Vyslechl jsem si kompletní sety, kromě posledních Lajkú. Ale stihli jsme vyslechnout skladbu věnovanou mé maličkosti (no maličkosti..... XXXXL je velikost pro pořádné chlapy - reklamní odkaz) jejíž název jsem raději hned zapomněl!

Tak jaké mám pocity? Skvělé. Jsem rád, že můžu spolupracovat s takovýma kapelama. Prostě to všem hrálo všem dobře, měl jsem z toho opravdu radost. I kluci za mixem, Wavroň a u SDOS Zrnko, podali skvělý výkon.
Tak zase někdy při náhodném neplánovaném kontrolním dnu pánové! :-)

Tak a co se tady dělo v průběhu nepsaných aktualit? Tak moment, mrknu od kdy není nic psané. Ja kuš.....
No... tak jsme tady točili s kapelu Praetorian singl, pak pracovali na jedné písničce s názvem "Čtvero roční období" (to si ještě necháme jako překvapení, zatím je skladba rozdělaná a nerad bych něco zakřikl), pak to tady bylo vážné. Teda tady a ve studiu LŠU Veselí nad Moravou, kde jsme točili první část CD Petrof Piano Trio. Minulý týden zde byli již zmínění Kissing The Gravestone. Od zítřka se těšme na Hádramašmátrá a Velikonoce odpálíme slovenskýma horalama Time Of My Life. Tak. A já teď jedu točit zase nějakou tu cimbálku.

Komentáře

[1] 18.04.2011 [18:18] anonym
a co napasat jako? ze hnije doma u televize?
[2] 19.04.2011 [11:01] JayKay
Anonym hnije doma u televize!? Hovado!
Komentovat tento článek