[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Sláva oslavenci

Přidáváme se tímto k nedozírnému řadu gratulantů, kteří chtějí pogratulovat k dnešním jmeninám Hynka. Jistě všichni víte, koho mám na mysli. Pro toho kdo neví uveřejňujeme výňatky z jeho životopisu:

Hynek se narodil. Prožil dětství a chlapectví. Psal si a studoval. Filozofii ukončil pod vlivem. Neskrýval své sympatie k Poláků m. Hrál a jako student se seznámil. Hynkovy osobní pocity se promítají do látek mytických a historických. Mimořádné nadání umožňovalo Hynkovi syntetizovat poznatky získané studiem filosofie. Vedle studia, četby a lásky je Hynkovi zdrojem bohatých zážitků cestování. Podnikl svou nejdelší cestu: přes Rakousko. V posledních dvou letech jeho tvorba myšlenkově i umělecky dozrává. Zvuková organizace a nalezení dosud netušených významových možností. Přemíra subjektivity způsobila nepochopení Hynkova díla.

Teď již určitě všichni víme, o koho jde. Toš Hynku! Všechno nejlepší!
Zdroj.

 

Komentáře

[1] 01.02.2008 [01:14] PedroDeLuxe
Tak vsechno nejlepsi i ode me, ogare!!!
[2] 01.02.2008 [09:40] Thomaas <robotom(zavinac)centrum.cz> www
Jo jo taky se přidávám ke gratulaci mému kolegovi, filozofovi autorovi formulujícímu mravní imperativ nasákavosti střepu ku množství vypité vodky dělníkem střep vytvářejícím. Přeju Ti hodně legrace s rodinou, zdraví a muziky!
[3] 02.02.2008 [00:04] hyena
ugh, uplne se dechu nemozu dopocitat a je uplne jedno esli je jedne za 18 a druhy este neni plnolety....
Komentovat tento článek