[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Senpick a jeho od(z)pověď ...

Soutěž II ukončena!!!!

Zúčastnilo se jí uvěřitelný počet soutěžících, a to celkem čtyři a jeden soutěžící jen omylem. Jakože o soutěži ví. Absolutním vítězem této soutěže se stává Senpick. Zde je jeho nikým nepřekonaná od(z)pověď: Soutěž:
Senpick - Email : sen@pi.ck

Návrh výhry : Dybych teda měl neco vyhrát, tož jak sa chodí do muzea nebo na Lešnů na zvířátka nebo aj do parlamenta na zvířátka a levné chlebíčky, tož bych chtěl vyhrát pobytovů poukázku pro celů rodinu na deň otervených dveří stůdija v Lipově, eném bysme nahlédli a už bysme aj šli za inýma památkama.

Jméno : senpick

Odpověď : No ale to je moc těžké! Dyť tomu není vůbec rozumět? To nemožete byt jak sútěže na Primě lebo SDOS, kde je dycky také to a,b,c. Šak to aby čert uhodnůl. Ale myslím že sem na to přišel (teda já sem nikde nechodil, to sa tak říká přišel). Dlůho sem přemýšlál a jak tak večer sedím doma při pračce (v televizi je to enem samá střílačka tož sa dívám na prádlo jak sa to převracá a co dělá to zapomenuté červené třičko s mojů dederonovů košulů z DDR. A to mňa tá pračka osvítila (teda ona nesvítí to sa enem tak říká osvítila)- šak sa to točí opačně! Tož dyš pustím opačně tú fošénku co sem si to vypálíl, tož su doma (teda já su doma furt, to sa enem tak říká su doma). Teď bych napsál co nepomože, aby to hrálo cúfačky (teda normálně ale to sa tak neříká cúfačky). Toź nepomože:
1) otočit šňůru v zásuvce
2) přefázovat eletriku za hodinama
3) otočit reproduktory hore nohama (teda oni nohy nemajů to sa enem tak říká hore nohama)
4) udělat si jadyž do vosku otisk tej fošenky, to ti vznikne jakdyž negatív jak u foťáka a z jedniček sů nuly a je to naruby
5)já mám doma taků šikovnů vrtačku co sa točí tam aj spátky, jak chceš aj rychlej aj pomalej a když do teho sklíčidla na šrůbečku chytíš ten kotůček a na to posvítíš tým lazérovým ukazovátkem co si z ním hráváme z děckama na oční kliniku a já mosím byť pacient tož je to jak přehrávač. Točilo sa to, aj to svítilo, ale byla slyšet enem tá vrtačka. To je ti zajímavé, ať sa točí tak nebo opačně zvuk je stejný.
Tož nic mosím logicky myslet - že je to také skočné, tož to nebude to blujes. To bych si tipnůl že je to o tom buď mám babu a nevím co s ňů, nebo sem měl babu a tá umřela nebo utékla s kamarádem, nebo néni za co pit. Ale že je to také rozverné, tož by to mohlo byt také hravé, jakkdyž že ide mravenec po lese a po tem by mohlo byt to Lucy in the sky with diamond, a potem o jezefcovy co přebral (teda on nic nepřebírál, to sa enem tak říká přebrál) a jak je tak zblblý tož vidí to Lucy in the sky with diamond, ale dočkajte vy zvířátka, až si ten hajný vyčistí zubyska ide na vás a zas to Lucy in the sky with diamond, nebo tak neco. To s tů Lucy tam byt nemosí ale dalo by sa to doplnit.
Tož tak myslím.
----------------------------------

Vážení přátelé, sami musíte uznat, že výhra je právem udělena tomu pravému. Sláva mu! Výhru, "Senpickův pobytový den za otevřenými dveřmi studia Šopa aj s rodinů" si může vyzvednou okamžitou platností. K tomu jako bonus občerstvení u studiového baru přímo ve studiu (viz. ilustrační foto) a pokud si tuto výhru vyzvedne v pracovním dnu (po-pá), v dopoledních hodinách (do 11 hod), osobní pozvání na oběd v lipovské restauraci "U kozla". Jídlo samozřejmě dle vlastního výběru.

Ale, jak se již stává zvykem, výhru dostanou všichni zůčastnění, a to následovně:

Otyn - jako výhru si přál: Stando poslouchal jsi ty ukazky? Co ty na to? Kdyz tak zavolam pokecame... poslechl jsem si to, odepsal jsem - co já na to, Otyn zavolal a pokecali jsme

Michal - výhra: kilo domácích klobás ... Michale, chystám se sehnat nějaké dobré klobásky, budu na Tebe myslet a kilo přiobjednám. U Michala bych se ještě pozastavil, protože jeho odpověd byla taky pikantní: Tato plíseň pojednává o přátelství mezi člověkem a strojem - v překladu je to něco jako "Ich liebe meine Maschine" a zpívá to známá konžská skupina !Ngťrk :-)

Pickardino - výhra: Dyz on ten Senpick ma skoro vsecko na co si pomysli.. Krowky? ... tak Pickardino. Jestli Senpickovi chybí Krowky, mohl bys mu nějaké koupit, nechat je zde ve studiu a já v žádném případě neslibuju, že je dostane.

Vilda - návrh výhry: Nic nechcu ... nic nedostal

 

Toť vše. Zítra se těšte na nějké ty zápisky, obrázky a možná už i nějaké ukázky z natáčení kapelky Free Fall. A dneska si můžete pustit, kdo prý vlastně jsem, zde na tomto odkazu.

Komentáře

[1] 06.02.2007 [08:12] Pickardino
Kloubouk dolu pred Senpickem, az takovou zmet jsem necekal. A.. s tym valaskem je to pravda? Okamzita poporodni defenestrace?!
[2] 06.02.2007 [12:05] Květák
Reakce na[1]: tu Pickardino: ano ... není
[3] 06.02.2007 [12:21] hyenik
o vitezi neni pochyb, a predpokladam ze si hlavne uzije to jidlo "dle vlastniho vyberu" U kozla :))
[4] 06.02.2007 [12:46] Květák
Malá oprava, úplná novinka, U Kozla se vaří ve dnech úterý až pátek. Dnes jsme se to na obědě dověděli. :-(
[5] 06.02.2007 [14:13] Pickardino
Reakce na[4]: Jak znam Senpicka, tak ten dorazi just v pondeli, a bude se domahat vyherniho obeda.. No jak toto garant vyhry zaruci..
[6] 06.02.2007 [14:15] Květák
Reakce na[5]: ty ho znáš? :-)
[7] 06.02.2007 [16:03] Pickardino
Reakce na[6]: To bych nerekl. Ale soudim podle toho jak se projevuje na jinych pofidernich strankach, a jak ho tam taky za to maji radi. 8-)
[8] 06.02.2007 [22:02] Květák
Reakce na[7]: právě mám tak trochu strach, zatím se nijak neprojevil, co je tato aktualita vyvěšena... nevím, co si o tom mám myslet...
[9] 07.02.2007 [08:11] senpick
Reakce na[8]: myslet? - (to sa enem tak říká myslet). Já sa kochám úspěchem a všude sa chválím slavným vítězstvím. Výhru si vyberu až nekdy z léta, až nebude do čeho píchnout (teda to sa enem tak říká píchnout) 8:-)
[10] 07.02.2007 [20:11] Květák
Reakce na[9]: hmmm, někdy z léta... Senpicku, do té doby proběhne ještě několik soutěží a nepochybuju o tvých kvalitách. Takže s předstihem si "našteluj" nějaký ten flašinet, protože v létě už určitě budeš mít na svém kontě i nějaké ty hodiny v Šopě zdarma.
Komentovat tento článek