[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

SDOS furtprodukca

Přátelé, jak je vidno z obrázků, bicí jsou již minulostí. Moc se toho nenatočilo, ono to ani nebyl účel. Účelem bylo zprodukovat kvalitně možné bicí party, což se povedlo na výbornou. Od dnešního dne produkujeme kytary. Opět, nejde o nahrávání, nýbrž a jen o kvalitní produkci. Zbytek se dostaví sám samozřejmě. Taktéž je důležité všechno fotodokumentovat.

Je to trošičku záhada, proč mají členové produkčnězábané skupiny SDOS na sobě reklamní loga. Jestli si myslíte, že za to dostali peníze... ANO! Mohli je dostat, ale je to tu karakter na karakteru a nabízené peníze z reklamy odmítli se slovy: "Pokud jsou věci dobré, kvalitní a hlavně revoluční, budeme je propagovat bez nároku na honorář." A tak se i stalo.

Ještě s dovolením jedna informace z cela jiného soudku, ale, jak jinak, velmi důležitého. Do Lipova, jelikož zde nemáme masnu (jak v Brně třeba), zřejmě přijede pojízdná masna a to ne ledajaká! Něco se plánuje. Cituji: " Také, oni mluvili o "ego" na turné, a to právem uvedl, že většina z hovězího masa by měla pocházet z Megadeth a Slayer, a ne Metallicy." Informačná kanál zde. Na tuto skutečnost upozornil jeden ze stálých připisovatelů komentářů Michal.

Komentáře

[1] 17.09.2009 [21:28] Vlasa
Anthrax, Megadeth, Metallica, Vrah. To je bomba:))))))
[2] 18.09.2009 [11:30] Black
:-))) 4 rohy up!
Komentovat tento článek