[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

SDOS dotočeno

Trimetalová kapela Six Degrees Of Separation má natočeno a tak jsme se dnes pustili s Dr. po vydatném obědě do míchání. Naštelovali jsme si potřebné ingredience, vzali velkou vařečku a všechno při teplotě cca 6 stupňů of separación (použil jsem doktorovo slovo, ale jiného doktora než je doktor, jako tento doktor myslím, to slovo používá tamten jiný doktor) jsme všechny stopy zkusmo ládovali ve velkém hrnci do sebe. Vzoreček samozřejmě přikládám, ale je to zatím první a hlavně neoficiální pokusný mix. Snad jen zase pro sběratele kuriozit a hledače kytarových zvuků. Jak vyzní dvě bubliny, které se zde před časem objevily, v celkovém mixu.

A ještě k tomu obědu: Dr. má dohrané, dozpívané a tak si s chutí kousl do květáka. Teda snědl květákovou polévku. Inu, slevová akce je slevová akce a když už květáka Dr. nepotřebuje..... Ale byla vynikající!

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 10.03.2007 [13:28] senpick
Už aby to bylo. Su zvědavý jak bobr na pile. I když vím, že někteří diskriminovaní jedinci to v rychlíku neuslyší. A já se na ty Vlasťova sóla tolik těšil. 8-(
Komentovat tento článek