[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Sada míchaček

Po perném víkendu (a vlastně po posledních 14-ti dnech), kdy spánek ani jednou nepřekročil pětihodinovou hranici, máme konečně i nějaké ty výsledky. Včerejším dnem bylo s konečnou platností dokončeno CD kapely L.A.S., smícháno  a odesláno CD cimbálové muziky Olšava ke schválení (dnes ráno, až na dvě drobné úpravy, schváleno z těch nejvyšších míst bylo) a dnes jsme smíchali, zmastrovali a vypálili Horňácké koledy cimbálové muziky Musica Folklorica.

Míchací a domíchávací proces bude pokračovat až do čtvrtku. Zítra (středa) s kapelou The Pooh (je objednán celý domíchávač a mástrovač) a ve čtvrtek proběhnou střihy a mix cimbálové muziky Kyjovánek. Pak už jen zbývá smíchat kapelu Shockwave, ale na tu se vrhnu "po neděli", kdy se trochu uklidní nahrávací proces s kapelou Bethrayer, která bude Šopu okupovat od pátku.

Polovina měsíce října je pracovně úmorná, náročná a vyčerpávající. Ale taky barevná, pestrá a poučná. Poučná ve všech směrech. Nahrávání, míchání, mastering, ale taky i v organizaci a plánování. Snažíme se vyhovět všem, věřte mě.
A Japonci jsou sračky...... a nebo, pokud člověk překročí tu hranici přesčasů.......? Ale na tom článku přece jen něco pravdy je.

Komentáře

[1] 31.10.2007 [02:00] Katka
Hmm....a na bústřič si zabudnul což? :-)
Komentovat tento článek