[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Romeo, Julie a

Prodloužený víkend je za námi, ještě pln topinkových toastů a zážitků jsem se musel konečně pustit taky do práce. A kdo že to točí v Šopě? No přece je tady Romeo! Abych Vám ho trochu přiblížil, napíšu pár větiček z telefonátu uskutečněného minulý týden: "Halooo, tady zpěvák Romeo! Dojedu!" Dojel. Dnes ráno. Romeo zde již nahrával s kapelou Nšoči. Známý to veselý kluk, bubeník a v neposlední řadě vynikající zpěvák. Nahrávali nedávno, tak bylo více než jasné, že cesta do studia pro něj nebude žádný problém.

Dnes, v 9:00, telefon: "Tak jsme tady!" Marně jsem ovšem chodil okolo sokolovny a hledal auto se slavným Romeem. V Lipově byl, ale úplně u jiného kulturáku. Stál u bývalé diskotéky Memphis. Hmmm, cestu na Memphis si pamatoval, ale do studia ne. Nakonec všechno dobře dopadlo. K sokolce nakonec přijeli. Všechno jsme nachystali, vyladili a honem na oběd. Výborná koprová omáčka opravdu bodla. Romeo se v restauraci taktéž ukázal jako znalec výtvarného umění. Hned jak uviděl jediný originál, který již léta letoucí visí na zdi v restauraci, "Mony Lýzy" vykřikl: "To je přece ta! Tereza Brodská, ne?" Po té nám vysvětlil, proč je originál v Lipově: "To je přece jasné! Kdo by hledal originál tady? Střed vesmíru je v Lipově!"

Po obědě jsme se pustili do nahrávání. Romeo a jeho doprovodná kapela Street 69 nahrávají 4 promo skladby. Romeo chtěl samozřejmě kvůli živosti nahrávky svůj zpěv točit současně u nahrávání bicích. Jelikož v kapele hraje na bicí, basu, kytaru, zpívá, sám si dělá vokály a při tom všem "TAPUJE" sequencer pro bicí smyčky a sythesizer, neměl to být až tak velký problém. Bohu dík, teda bohužel, technicky nebylo možné sesnímat zpěv bez větších přeslechů bicích. Nakonec Romeo natočil jen ty bicí. Měl tak rozvykládané, že basu, aniž by si Romeo všimnul, natočil baskytarista Tomáš.

Zítra Romeo položí základy kytar. Už teď se těším na jeho historky jak malý kluk. Určitě se podělí i s Vámi.
Kdo to zatím všechno nechápe, ať sleduje aktuality na našich Vašich stránkách, ke všemu se postupně dopracujeme. Sám Romeo si totiž vyžádal oprášení záznamu z archivu záloh DVD svého dosud nepublikovaného pěveckého partu v kapele Nšoči !!!!!!!

Komentáře

[1] 07.05.2008 [19:47] KIKA
Ahoj moc se zajímám o Strety. mohly by jste my poslat tyhle fotky nebo nějaké jiné kde jsou kluci nejde mi to zkopírovat mail: Ksabrsulova@seznam.cz
Komentovat tento článek