[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Rockofky 2007

Vážení přátelé, ano. Již se nezadržitelně blíží tato akce pořádaná Šrumec Agency. Akce se koná tuto sobotu 15.12.2007, začíná v 19:30 a koná se za každého počasí v Lipově na sokolce (tudíž skoro ve studiu Šopa - geograficky). Oproti oficiální verzi je ale malá změna. Namísto interpreta z Praheeee Ivana Hlase vystoupí na Rockofkách kapela Sad Harmony a blatnická kapela Close Up. Ivan Hlas sice jakože hraje Nahlas, ale Sad Harmony hrají hlasitěji! V každém případě se dnes objevilo oficiální prohlášení zpěváka a baskytaristy Skunyho na stránkách kapely Sad Harmony. Cituji:
Přátelé! Nepíše se mi to lehce, ale po kumulaci určitých okolností jsem se rozhodl opustit kapelu Sad Harmony. Můj život dostál jistých změn a dosavadní chod věcí v kapele se neslučuje s tím, abych byl schopen se smysluplně podílet na nových materiálech a hlavně, aby mě muzika těšila tak, jako dřív. Tato situace se nedá vyřešit personálními změnami, na to jsou naše vztahy příliš silné. Pochopil jsem proto, že jediné řešení je odejít sám. Muziku miluju a hodlám v ní dál pokračovat. Chtěl bych touto cestou poděkovat ostatním členům kapely za to, co jsem díky nim s muzikou zažil a přeju jim hodně úspěchů a múz. S úctou ke kapele i fanouškům Skuny

Oficiální prohlášení studia Šopa: s kapelou Sad Harmony, resp. s jejich členy, se znám již spoustu let. Dovolím si tvrdit, že od počátku existence Sad Harmony. Natočili jsme spolu jeden z prvních demosnímků, dvě poslední řadové CD. Nebyla to vždy procházka růžovým sadem a ani jsme se nevyhnuli společným rozepřím na téma hudba - zvuk. Ale vždycky to nějak dopadlo. Lépe či hůře (výsledky posuzujete samozřejmě Vy a taktéž toto hodnocení nechávám na Vás). Dodnes taktéž vděčím Sad Harmony za vtažení do víru UG scény, seznámení se s firmou Redblack a jejím šéfem Tomášem Prekem. Nezapomenutelný zážitek jistě ve mě navždy zůstane zvučení Sad Harmony před Paradise Lost v Praze. Bylo to mé první zvučení na cizí velký aparát. Prostě těch zážitků a zkušeností jsem prožil s kapelou spoustu a rád na ně vzpomínám. Snad mě prominete, že budu navždy spojovat jméno Jiří Sládek a Sad Harmony. Ať se jejich cesty jakkoli rozdělí, vždycky to u mě takto zůstane. V každém případě, ať už to dopadne tak či onak, děkuji Jirkovi Sládkovi, za to, že mě objevil. Všechno, co se dnes tady ve studiu děje, že můžeme točit kapely, které točíme, je zásluha tohoto pána. O to víc mě to celé mrzí. Ale život jde dál a já věřím, že Jirka ani kluci z kapely nebudou zahálet a zanedlouho nás o tom přesvědčí.

A proto Vás všechny zvu na tuto akci. Je to jedna z posledních možností, kde můžeme tady v okolí kapelu Sad Harmony slyšet a vidět v té jejich nejslavnější a nejsilnější podobě.

Komentáře

[1] 14.12.2007 [11:39] sičmen
A kdo to bude zvučit? :-))))
[2] 14.12.2007 [11:50] Květák
Reakce na[1]: zvučit bude výborný zvukař Jiří Jehlář.
[3] 14.12.2007 [13:17] dulis <dulis22(zavinac)seznam.cz> www
doufám že se na rockofkách všichni potkáme.....:)
[4] 14.12.2007 [17:07] shup
Moc pěkně to napsal Květák. Ještě, že mám po ruce kapesník. Hodně sentimentální, ale to tak je, když člověk týden v kuse pije...:-)
[5] 15.12.2007 [19:00] ozi
Ach jo :-(je to moc velká škoda.
[6] 16.12.2007 [23:41] Maras
Nádherný epilog Valášku,ale já osobně si myslím,že ty kecy o tom,kdo co a jak Tě posrčil jsou víceméně nesmysl,Ty sis vždycky za svým šlapal sám a Jura Sládek Tě rozhodně neobjevil!!!!Na něco málo z doby Tvých začátků si vzpomínám (Fostex atd.)!! Vůbec mně to s tím co píšeš nekoresponduje,takže nám nezbývá nic jiného,než co radí Peťa Sup,vytasit kapesníčky a sušit a sušit!!!
[7] 17.12.2007 [10:03] Květák
Reakce na[6]: no... nevím teda kdo jsi Maras (o této přezdívce jsem nikdy neslyšel, ani v dobách toho Fostexe), ale rozhodně s Tebou nesouhlasím. Samozřejmě, že to bez vlastní snahy v dnešní době nejde, o tom žádná. Ale věř tomu, co je výše napsáno, je to tak. Dovolím si tvrdit, že na doporučení Jury sem do studia přišlo nahrávat spousta kapel (např. Leden, Rudé Kostry), taktéž koncert s Paradiese Lost byl jeho nápad a od té doby se odvíjí spolupráce s RedBlack, v neposlední řadě mé působení ve studiu Shaark.... toto jsou ty zásadní momenty, které má na svědomí Jura. Nevím kdo jsi, určitě mě znáš dobře. V tom případě se divím, že nevíš o těchto věcech. S pozdravem Valášek
[8] 17.12.2007 [15:28] shup
Reakce na[6]: Docela mě vadí, že mě někdo schovaný za nickem takto vtahuje do svých sarkastických komentářů! Nikomu nic neradím Maras, aby bylo jasno !!!
[9] 20.12.2007 [11:23] dalibor
no, hele, já taky vděčím Jurovi za moc, čímžto se neloučíme navěkyámen, ale díky němu mám třeba super kytaru. TAKŽE bez diskuzí, jeho tah na bránu je něco, co tu hýbe s moc věcma a s moc lidma, i když hodně věcí se stane souhrou více okolností a nemůžem vyzvedávat jednoho. Skuny, dky za všecko se SAD a teď už budeš mít prostě jiný HARMONY :o))
Komentovat tento článek