[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Punk opravdu ještě není mrtev

... heslo, které nás provázelo tento víkend v našem nahrávacím studiu Šopa. HC/PUNK kapela See You In Hell zde natočila 8 zbrusu nových pecek na své připravované LP. Je to punk se vším všudy, nářez jak má být. Po dlouhé době se zde objevil kytarový aparát Marshall JCM 900. "Krmili" jsme s ním kytarový box ESH 4x12" osazený Green Back Celestion. A věru, neznělo to zle. Taktéž jsem byl opět překvapený mikrofonem Shure SM58, který jsme použili na zpěv. Nevím proč, ale vždycky mám strach z nekonkrétnosti zpěvu přes dynamický mikrofon, ale stará dobrá SM58 nezklamala. No jak to dopadlo můžete posoudit opět sami v přiložené ukázce. Taky zde dávám pár fotek, které jsem objevil u nich na stránkách. Oni v tom Japonsku asi skutečně byli... a máme se prý těšit na podzim na fotky z Brazílie!

A co nás čeká a nemine? V pondělí se vrhneme s HuDr. do "fajnového" mixu "Siksdygrýsáků", ve středu se podívám ještě jednou na mix nahrávky Free Fall (něco mě tam neštymuje) a ve čtvrtek se mrknu na Sad Harmony, Dying Passion a Apatheiu. Taky se budu dívat na mix - Allen&Heath v klubu Chmelnice v Praze.

P.S. vzkaz pro "rodinu bugistů": Vy tu ukázku raději ani neposlouchejte :-)

A ještě opět po uzávěrce: když už se tak často chválíme... tak mrkněte ještě sem. Samozřejmě je to hlavně pochvala pro kapelu!

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 02.05.2007 [11:12] Robotom <robotom(zavinac)centrum.cz> www
Jo pěkný punkopal, konečně taky něco jiného. Měl by jsi sem Staňo šoupnout zase něco "dechového". To by ty ukázky oživilo.
[2] 02.05.2007 [11:15] Květák
Reakce na[1]: taky říkám: dosť bolo bugin! Tome, všechno bude.
[3] 12.05.2007 [18:19] kačka <kaciska.petruchova(zavinac)seznam>
Tak tyhle kluci jsou moc božííí!!Poznal jsem se s nimi v hospodě v Lipově a padli jsem si mazaně do noty!!Jsou to prostě týpci hlavně Tom a zpěvák Jožinek:-)!!!pa pa
Komentovat tento článek