[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Prší, prší, jen se leje, kam medvídku Pooh pojedeme

Aktuálně z Lipova: prochází tudy jakási fronta a pořád prší. Ani fotit se venku nedá. Tak to je aktuální zpravodajství. Vypadá to, jako by se ani ve studiu nenahrávalo. Žádná aktualitka dlouho nebyla.... no, nenahrává se. Nenahrává se, ale míchá se. A posílají se na ftp mp3, ogg, zip, jpg, mid... a po icq a sms pomalinku dolaďujeme mixy medvídků Pooh. Kluci se učí rychle a kolikrát jsou vzkazy pro mě obzvlášť zřetelné, protože "píšú po našém", tedy slováckým nářečím. První nástřely jsou kompletně hotové a tudíž si můžu dovolit střihnout tento článek.

Po menších technických problémech, kdy mě odešel (do věčných lovišť) zesilovač aktivního subwoferu je zase všechno v pořádku. Subwofer subwofruje díky firmě BS Acoustic, která vše rychle a ochotně dala vše do pořádku (s úsměvem na tváři šéfa Stana). Bylo to zapotřebí, protože pokud neslyším co se děje pod 60Hz, jsem si opravdu nejistý.

Jinak počasí ovlivňuje i nápojový režim. Denně do sebe dostávám 2,5l vřelého zeleného čaje (nedozrálý černý čaj). Bráním se nachlazení a hlavně rýmě, která dokáže míchací proces natvrdo zastavit a odsunout tak míchání o 7 dní (neléčená rýma trvá až celý týden!).

Přináším Vám malou vzpomínku na nahrávání kapelky The Pooh. Při brouzdání na ftp jsem narazil na toto video. A taky samozřejmě vzoreček jednoho z prvních nástřelů mixu. A docela se u toho míchání bavím :-)

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 07.09.2007 [07:46] senpick <sen(zavinac)pi.ck>
Dovolím si okomentovat tento článek: taký bazmek nevyrobíš. Jak chceš udělat tů ďůrku pro závit, když to důle nemá takové to zkosené od vrtáka. A ani néni napsané jak hluboko. Leda tak vyvrtat durch a potem zavařit (ale jináč než střešně). A ty číselka co sů napsané na osénce by měla byt napsané vedle téj osénky. Ale to už hledám desi vši. Tož tolik k temu článečku.
[2] 07.09.2007 [09:46] Květák
Reakce na[1]: no, ono to je jednoduché. Máš pravdu, ale já to dělat nebudu! Na to sú yní. A je to můj první, evidentně "nekonstrukční" výkres a dokonca sem sa mosel ptat PhDr. Hyenika na to FÍ jak sa tam dá dostat. Prozradím Vám to: to sa do určitej kolonky napíše %%c<> a je to tam. Jak logické, že? No jo, dochtoři sú dochtoři.
Komentovat tento článek