[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Přehazuji ze čtvrtého kvaltu na kvalt třetí

Kdysi, kdosi, kdesi řekl: "Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobře jest!" Aj, má recht. Za poslední měsíc jsme zde tak kvaltovali až se z nás pomalu ale jistě stali ty ho..... Néééé, domýšlíte si špatně přátelé. Jsme pořád stejní, dokonce už ani nejsme tak moc unavení. Pomalu, ale jistě zvládáme ten zápřah a už už to vypadá, že se vše uklidní a dokonce se třeba začnou objevovat i nějaké ty aktualitky.

A o co jste vlastně přišli? V průběhu těchto necelých dvou týdnů byl dokončen první mix hudebních stop k filmu Příběh z periferie, smíchán první mix kapely Free Fall, kompletně smícháno CD majstra Luboše Holého, natočeny a smíchány dvě skladby Horňácké cimbálové muziky Martina Hrbáče pro výchovně -tématické CD o slivovici a postupně, pomaaalinku, velmi pomaaalinku mícháme Chaos In Head a včera a dnes jsme natočili, smíchali a předali nahrávku na 7" zahraniční kapele zo Slovenska Mansklig Ladugard. Tak. Snad jsem nic nezapomněl. Vlastně zapomněl. Ještě jsme natočili a smíchali téměř kompletně jeden a pul skladby kapele Wake Snakes. Tak teď je to taký komplet myslím. Uf.

Komentáře

[1] 20.04.2010 [17:28] sakim
to je vsechno moc pekne, ale to, ze se jmeno sakim (natoz revir) nejak nemihnulo v aktualite me zarazi a jen doufam, ze to neni nejaky novy trend... nebyt link a aktuality z 18.04.2010, byl bych dost nesvuj! pro priste...
[2] 21.04.2010 [07:48] arana
Staníku, to je Komenský:-D, ten citát:-D
[3] 21.04.2010 [11:23] Michal
Reakce na[2]: Bažeže, Jenda Ámos byl taky pěkny hovado už tehdá!
[4] 21.04.2010 [14:24] Květák
Reakce na[2]: no dívaj sa na to.. já sem měl takovú cedulku na skútru, originál samozřejmě.... takže už Jan Ámos měl skútra ČZ 175... no dívajte sa na to! A já sem si hned říkal, že teho skútra předemnú mosel mět negdo študovaný!
[5] 21.04.2010 [14:44] sakim
Reakce na[4]:podle ceho myslis, ze to musel mit nekdo studovovany? pokud sis na tom skutru v kokosce pripadal jako blbec, tak za to nemohl predchozi majitel cece!
Komentovat tento článek