[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Poslední projekt v roce 2007

Je tomu tak. Dnes bylo hodně práce. Raw mix kapely La Mancha, finální mix Horňáckého pěveckého sboru a příjezd kapely, kterou mám tu čest jako poslední natočit v tomto roce a tou je Dark Gamballe. Mám již pomalu chuť hodnotit tento rok, ale pořád nám zbývá ještě, bezmála, celý měsíc. Teď se už raději rozepisovat moc nebudu. Se členy DG (a mangamentem) jsme poseděli, pokecali, probrali alternativy nahrávání, zhodnotili situaci na poli české undergoundové scény, vypili co se dalo, zapálili cigáro..... Moc se na nahrávání těším. Buďte ve střehu, myslím si, že o aktuality z dění v nahrávacím studiu nebude nouze. Jelikož je to "dnes" druhá aktualita, má jen ráz informativní podoby. A nebuďte smutní ;)

Komentáře

[1] 04.12.2007 [08:31] sakim
hola hola! tak uz je to tady! dg ve studiu! tak to si zouvam boty a ac me nikdo nezval, chvilu tadyk u vas budu bydlet... a cekat na kazdou aktualitu. klidne i tri denne bych zvladnul!
[2] 04.12.2007 [08:44] willy
varim si kafe a cekam...a cekam...a cekam....
[3] 04.12.2007 [10:24] sakim
libo kostku cukerku willy? jinak ma to tady kvetak utulne, ze? ne jako u darku. ti to maji takove nevytopene! a citis tu pohodu kolem? jeeee!
[4] 04.12.2007 [17:58] willy
jasne...jako u maminky... ja nesladim,ale jestli bys mel treba mleko... natahuju si papuce...
Komentovat tento článek