[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Nespíme - pracujeme

Mohlo by se zdát, že ani nenahráváme .... pravda je ta, že momentálně teď opravdu nenahráváme. Kdo by taky co v noci nahrával! Sice momentálně nenahráváme, ale za to jsme míchali, odesílali, upravovali, odesílali, pak zase odesílali a teď už odesílám naposled. Skladba Enigma kapely Crashpoint je kompletně hotová, smíchaná, schválená, odeslaná.
Včera jsme nahrávali ve studiu DIV8 LŠU Veselí nad Moravou cimbálkový jingl pro rádio Dyje! Jingl nahrávala cimbálová muzika Hudci z Kyjova. Oni tedy všichni z Kyjova nejsou. Z Kyjova jsou jen dva. A k tomu ještě bratři. Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet :-)
Dnes je taktéž pro studio takový zajímavý a zvláštní den. Byl takový trochu testovací a současně školící. Do rukou se mě dostalo zařízení M-AUDIO PROJECTMIX I/O, které jsem kamarádovi doporučil a dnes jsem měl možnost na vlastní oči jej dokonce i vidět, pracovat s ním a současně školit nového majitele této věcičky. Je to parádní věc. 8-mi kanálový audio převodník s mikrofonními vstupy, MIDI interface a současně ovládací konzole pro software ProTool, Cubase, Logic, Sonar a Live 5. S PC komunikuje pře FireWire. Zkoušeli jsme to v Cubase a vše funguje naprosto spolehlivě. Sám jsem byl překvapený. Zítra ve výuce pokračujeme. Tedy dnes, jak se tak dívám na přesýpačky....

Komentáře

[1] 31.01.2008 [13:12] hyena
takze maji 18 a 22, jak zni odpoved na znamou matematickou hadanku ;)
[2] 31.01.2008 [15:45] Pickardino
Reakce na[1]: Nene, to se pletes. Jeden ZA osmnact, tj. libovolne cislo >18, a druhy [(>20 az nekonecno)-2].
[3] 31.01.2008 [16:14] Květák
Reakce na[2]: tott nemože Hyena nikdy spočítat.....
Komentovat tento článek