[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Nenatřený plot má natřeno

Byl to těžký úkol. Natřít Nenatřený plot tak, aby to byl pořád Nenatřený plot. Dali jsme hlavy dohromady, teda na bedny a zkusili co to udělá. Kluci byli poprvé ve studiu, nevěděli co je všechno čeká, ale ustáli to. Jak takový Nenatřený plot vypadá natřený můžete vidět z přiložených fotografií a zvukové ukázečky. A na co se nahrávalo vlastně?

Bicí Pearl Session Elite (Tom Kratochvíl), basový aparát kombo Hartke, osazeno 2x10" + horna, baskytara Hyundai, kytara Delta ještě s orig. snímači (!) a kytarový aparát... a bedna..... Tak a co teď? Poznáte, kytaristi, co je použito? Kdo to pozná (výrobce zesilovače a typ reproduktorů) získává 3 hodiny zdarma na nahrávání kytar ve studiu Šopa! Rád si zde v komentářích přečtu Vaše názory.

A co nás čeká dále? Od zítra natírám druhou vrstvu na The Pooh.

P.S. Ten kdo neumí česky, anglicky a ani po našém, může si nyní pročítat stránky (resp. zatím části stránek) i po německy.

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 21.09.2007 [10:58] prema
to je marihuana, co roste na tom plote? uz to nekurte, pak z toho vznika takovahle fekalni hudba :(
[2] 21.09.2007 [11:23] hyena
je to takovy zprdele zvuk, az bych rekl rektalni..., ale protoze je vseobecne znam odpor majstra k analnimu sexu a vintage po tricitce, toz nevim ;o)
[3] 21.09.2007 [13:31] senpick <sen(zavinac)pi.ck>
Reakce na[2]: No to by mě fakt zajímalo: jak to všechno možeš vědět ?
Komentovat tento článek