[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Navštívenky

Vážení přátelé, vůbec nevím, jak jsem mohl vydržet 10 let bez navštívenek. Je to neuvěřitelné, ale opravdu poslední navštívenku jsem rozdal asi před deseti lety a od té doby jsem se nemohl dokopat k výrobě nových. Cimbalista Dalibor Kotačka si toho všiml a na vlastní náklady nechal vyrobit tyto exempláře. Jsou opravdu výborné a velmi praktické. Hezky čitelné. No uznejte sami, kolikrát z navštívenek člověk nemůže přečíst ani jméno, natož tak číslo telefonu. Daliborovy navštívenky se velikostně, pro pamětníky, shodují se skládaným toaletním papírem. To mě teď připomíná jednu historku, kdy jsem všechny navštívenky, které jsem kdy dostal, použil v nouzi na ...... a řeknu Vám, ta standardní velikost navštívenek nic moc, nemluvě o těch pofóliovaných. Tyto jsou prostě tak akorát. Dalibore díky moc!

Dnešní den patřil servisní práci na PC ve studiu LŠU Veselí nad Moravou. Doplňoval jsem nové HD. Po nedělní zkušenosti je zapotřebí takovým nástrahám předcházet. Dva 250GB disky, jeden datový a jeden záložní fungují jak mají a od zítřejšího dne na sebe budou ukládat nahraná data ženského Sborečku z Lipova s doprovodnou kapelou.

Dnes taktéž proběhl koncert učitelů a přátel LŠU Veselí nad Moravou, který jsem nakonec zvučil. Původní plán byl však nejen zvučit, ale i natočit v plné stopáži celý koncert. Žel bohu z časových důvodů nahrávání neproběhlo. Koncert byl výborný!

Revoluce: s revolucionáři je problém. Oni se drží pořád hesla "Revolucionáři všech zemí spojte se" a ti barani se stavili pro kamarády v Bhutanu. No a ..... ale Vy všichni víte co se tam dnes stalo.....

Komentáře

[1] 04.04.2008 [14:59] dalib
Není zač, rádo se stalo...a tak =)
Komentovat tento článek