[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

L.A.S. aneb Live and Steel

Strážnická kapela L.A.S. včerejším dnem odstartovala nahrávání svého demo snímku. Včera jsme to nějak nachystali, vyladili, omašlili mikrofony a dnes jsme točili. Jako první na ředě byly samozřejmě bicí. Devět skladeb zvládl Paťas neuvěřitelně rychle. Ne že by byly skladby nějak extra rychlé, to zase ne.... I když od poslední návštěvy kapela, prodělajíc personální změny, taky trochu zrychlila. V základu zůstala pořád svou (HC se slapovou baskytarou). Dnes jsme zvládli i osm kusů na baskytaru. Zítra nás čeká již jen jedna a pak se vrhneme na kytary.

Objevil se tady, zatím studiem Šopa neobjevený, zesilovač Line6 Spider III. Sám jsem zvědavý, kam pokročil vývoj amp modelingu. Necháme se překvapit. Zítra očekávejte ukázečku. Taktéž se zde objevila i kopie Fenderu, v skutku skvělá práce. Hraje velmi slušně!

Ještě vysvětlení ke zvukové ukázce z této aktuality: jelikož nikdo neuhodl a v podstatě se ani skoro nikdo nepokusil (Hyenik je vyjímka, ale to on je pořád), prozradím tedy aparát, na který je nahraná kytara. Je to celolampa Hocke s boxem 2x12" Hand Made by Doma, osazeno Celestion G12. Zapojení kytara - šňůra - hlava - box.
Ještě ke komentáři Hyenika: Čéče, to by mě taky zajímalo kde ses to dověděl..... :-)

Komentáře

[1] 06.10.2007 [12:01] hyena
co porad?!? hockejku sem stejne nepoznal...
Komentovat tento článek