[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Jak jsme štelovali odkaz

U správné radarové stanice musí být taky správný monitorovací systém. Není tomu jinak ani u "radarofky Šopa". Od včerejšího dne, počínaje časem 16:18:51, náš monitorovací systém zaregistroval nájezdy návštěvníků na naše (vaše) stránky, ale nikdo z těchto návštěvníků se na nic nepodíval... Jak to? Co to? Systém nás navedl na tyto stránky. A tam jsme se to teprve všechno dověděli. Někdo s nickem "fbm" vložil odkaz na naši aktualitu, ale ejhle: "fbm" se asi přepočítal. Trochu mně to připadá, jak kdyby "fbm" počítal podobně jako Hyenik z Paladranu. No nevím, jestli je to náhoda...

Nicméně, i když nick "fbm" popsal úpravu odkazu (viz. stránka), návštěvníci se nedostali dále než sem. Trochu mě to teda překvapilo, vždyť už byl jen malý krůček k tomu, aby si návštěvník klikl na menu a našel požadovaný odkaz. Ale nestalo se tak ve většině případů. Možná kdyby měly myši šest tlačítek, tak jak kytara strun...? Ale všechno jsme dali do pořádku, odkaz funguje tak jak má.

V každém případě doporučujeme přečtení tohoto článku. Je velmi poučný a hlavně: kluci z Paladranu dělají maximum pro získávání zkušeností a nenechávají si tyto zkušenosti doma v šuplíku (vedle postele). Na druhé straně... některé získané zkušenosti by klidně v tom šuplíku (vedle postele) mohli nechat. No uznejte sami - viz střední část Slavonic Power.

Další aktualitkou dneška je nezanedbatelná návštěvnost našich stránek po zveřejnění Senpickovy od(z)povědi. Senpick se stává vítězem již po dvou dnech zveřejnění, návštěvnost včerejšího dne byla neuvěřitelných 645 návštěvníků. Hyenikovy počty jsou na druhém místě (pro Hyenika: druhé místo je hned za prvním, což je pořád slušné. Vždyť víte, jak to má s těmi počty...).

A v neposlední řadě ještě aktuální zpráva z nahrávání Free Fall: jedna palička již zlonemá (zlomená)!

Soubory ke stažení

Komentáře

Komentovat tento článek