[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Free Fall pokračování

S chutí do toho a 1/2 je hotovo. Tak nějak to je... Od minulého pondělí pracujeme ve studiu s kapelou Free Fall na jejich novém materiálu, jak jsme Vás již zběžně informovali. Ve čtvrtek skončila fáze točení bicích. Pobalilo se 19 mikrofonů a hurá na kytary. Aleš a Aleš (kytarové duo Frýfolu) se na to vrhli od pátku po hlavě rovnýma hohama (ne bezhlavě). Jeden s aparátem Peavey TRIPLE a druhý Peavey VALVEKING. Sám jsem byl velmi zvědavý na hlavu ValveKing, protože cena zmíněného zesilovače je nějaká divná. Ať jsem počítal jak jsem počítal, poměr cena - výkon = výborné!!!

Neděle byla ve znamení basů, příšerně nízkých. Jindra se ujal pádla a tlačil to tam přes jeho Hartke System a jeho Custom Box 4x10". Bubeník Pepa, který to měl již všechno za sebou trochu zlobil a odváděl pozornost nahrávajících členů. Ještě že do studia přijela v neděli zpěvačka Monisha a vzala si ho na starost. S jeho krouželkama, kloučkama a boulingem byl z ničeho nic pokoj. Basu jsme dokrůtili v pondělí a pak přišel na řadu zpěv. Po rozezpívání hitovkou, dnes již kultovního pěveckého kvartetu Barricade, Jindra a Monisha ukázali co v nich je. Ve zpívání jsme pokračovali i dnes.

Nesmím zapomenout ani na vzácnou návštěvu zde ve studiu (viz foto). Pro některé výhry chtivé návštěvníky stránek: není to otázka, je to totiž jasné...ano, byl tu Kolja! Jak jinak, přikládáme i dnes ilegální zvukový náhled ze studia. Opět pro sběratele kuriozit.

Další novinka: v pondělí jsme předali master cd kapely Live Evil. Vše potřebné si přečtete na jejich stránkách. Dle mého názoru, jejich materiál je silný, Petr Staněk se prostě nezapře. Chlapi ať se CD posluchčům líbí! A my Vám, zde na stránkách, nabízíme opět vzoreček pro poslech tvorby Live Evil.

 

P.S. při přechodu na "ňú vephostyng a přesuny jejich servú jinam" (nevím kam to furt stěhujú) se občas vyskytnou malinké problémy, jako např: nezobrazení fotek. Tímto bych Vás chtěl prožádat o spolupráci. Pokud natrefíte na stránkách na nějaký takovýto problém, kontaktujte nás prosím, abychom mohli operativně problém řešit. Děkujeme.

Soubory ke stažení

Komentáře

Komentovat tento článek