[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Forrest Jump a Musica Folklorica

Máme úterý a po dvou dnech plného zápřahu splněny dvě minietapy. Forrest Jump v Šopě mají natočeny bicí a Musica Folklorica natočeny dvě úvodní vypalovačky. Vypalovačky v pravém slova smyslu, je to opravdu mazec! Jak takové nahrávání cimbálky vypadá, aspoň teda na fotce, se můžete podívat na posledním snímku z přiložených fotografií.
A Forrest Jump? Taky pěkný mazec. Takovou rychlovku si pamatuji snad jen s kapelou Malignant Tumour. Sylva to tam nasázel, jedna báseň. Jen si teda nemůžu zrovna vzpomenout na tu básničku...

Nicméně se stává pomalu tradicí, že na mixážní pult kapela předhazuje své notové zápisky. U cimbálek normální standardní postup. U bigbeatu se to hned tak nevidí. Včera a dnes jsem ale viděl. Mira, kytarista Forrest Jumpů, nic nenechal náhodě a skladby "hodil na papír". Jak takový jeho zápis vypadá se můžete podívat. No uznejte: hned na první pohled je jasné co a jak. Samozřejmě za pomocí těchto "not" se hned člověk orientuje lépe. Mira "noty" nechal ve studiu a od zítřka podle nich bude sázet své tóny do nahrávky basák Vlastik.

Komentáře

[1] 28.03.2007 [10:10] Pickardino
Sylva rules! Ze nesetri buben vim, ale ohnuty beater, to jsem jeste nevidel..
[2] 28.03.2007 [13:45] senpick
Řekni ně, jak je totok možné že podle toho co psali, Pickardino nahrávál týdeň a Sylva dva dni ? Néni od nešikovné ? A mosím sa znova ptat "Po kém on" ?
[3] 29.03.2007 [10:28] Pickardino
Nikdo sa k tomu nema, toz to vysvetlim sam. Je to proto, ze Sylva je dobry a rozumny bubenik, a Pickardino ne. A nevim, po kem on je. Ale urcite v mladi neprovozoval sport, kde cilem je stahnout ze soupere trenyrky v behu.
[4] 29.03.2007 [12:43] hanče
hoši se nějak stydí či co?? :))) hlavy pánové, hlavy! ty musí být taky někdy vidět.
[5] 29.03.2007 [14:03] senpick
Reakce na[3]:Urazils celou Československou rugbyovou unii včetně RNDr. Juraje Rázga, Csc., generálního sekretáře svazu. My rugbisti jsme nikdy nepotřebovali zahlé klocky, abysme nespadli při klůzání po ledě.
[6] 29.03.2007 [15:55] Pickardino
Reakce na[5]: To je to same jadybys napsal, ze sachisti nepotrebuju tretry. O rugby na lede sem taky este neslysel.. tech holych zmrzlych riti..
[7] 29.03.2007 [22:11] Silvestr
Reakce na[3]:Jiří dík za to dobrý!Já zas musím napsat že obdivuju to že za tím jdeš a nebojíš se hrát věci,které já bych nikdy nezvlád.A vůbec nezáleží jestli dva dny,nebo týden!Ale to každý pchopí až si poslechne výsledné nahrávky!
[8] 30.03.2007 [08:11] senpick
Reakce na[7]: Tož dobře, na buben mu to asi ide, ale urážat ragbysty nemosel. Ondřej Sekora aj s Ferdů Mravencem sa v hrobečku otáčajů.
[9] 30.03.2007 [09:43] Pickardino
Reakce na[7]: Dik, Sylvo, ale to nemuselo byt.. Tvoje rany na virbl bych nenapodobil ani kladivem, a uz vubec bych si behem hrani nedovolil bekat. Lepsi stridmo a presne, nez moc a mimo, vis jak. No uz vidim Qetaka jak se chcechta, az se za cokoladu popada..takove zpovede.
Komentovat tento článek