[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Egotrip opět v Šopě

A máme tady volné pokračování minulé aktuality. Jak jsem již naznačil, ve studiu je momentálně přítomen bubeník skupiny Plexis, "velký Martin". Plexis tady ovšem není, nýbrž kapela, se kterou Martin taky hraje, a tou je Egotrip. Egotrip není ve studiu Šopa poprvé. Nahrávali zde již svůj debut. Tento týden zde točí své promo CD, které bude obsahovat 4 zbrusu nové kusy.V tuto chvíli již máme natočeny bicí, naimportovány veškeré podklady a kompletní kytarové party. Zítra basa a hrubý formix (snad přijde i na ukázku). Na fotografie se můžete těšit, zítra budou!

Zajisté jste si povšimli určitých změn na stránkách. Jsou mírně upraveny napisy, prohlížeč fotek, celá fotogalerie je v novém hávu.... ano, je tomu tak. Může za to redakční systém EDACMS Martina Šáděry, respektive jeho upgrade na verzi 4.
edacms_1.jpg

No a úplně nejnovější novinkou je VIDEO a CHAT ze studia Šopa. Chat je plně funkční 24 hodin denně, video online bude pouštěno pouze se souhlasem kapely. I na to přijde a Vy můžete být svědky nahrávacího procesu, případně si se členy kapely psát a vyměňovat názory. Samozřejmě v této souvislosti nemůžu nevzpomenout providera Jirku Chalabalu a jeho Vesnet, který technicky zajišťuje tento přenos.

Komentáře

Komentovat tento článek