[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Dying Passion skoro závěrečná

Po dvou týdnech kapela Dying Passion odjela k domovu. Máme natočeno již téměř všechno, jen na pár zpěvových linek, jak jsem již psal v minulé aktualitce. Dnes by pro mě takový míchací den. Smíchal jsem prvotinu, jejíž vzorek si můžete poslechnout níže. Snad mě za to kapela neukamenuje, je to bez jejich svolení a mix vlastně ani neslyšeli. Na stránkách kapely se objevil link na fotogalerii z nahrávání Tak se tam kukněte - zde je odkaz. Nahrávání bylo opět příjemné, spousta legrace (srandy). Budu rád vzpomínat na věty: "Já nejdu, su překůřený" a nebo "Dáme si kafe, nebo je to blbé?".

Co nás čeká zítra? A pak následujících 14 dnů? Zítra do studia nastupuje kapelka Forrest Jump! Takže zítra je šteluňkový den. Bude se chystat, ladit, tahat kabely k mikrofonům... prostě štelovací kolotoč. Už se na chlapáky těším. Sylva a jeho masakr údery na virbl... sál se bude otřásat v základech. Večer si odskočím do ZUŠ ve Veselí. Mé oblíbené folklórní seskupení Folklorica zahajuje zítřejším večerem etapu nahrávání nového CD. Takže příznivci "nadupaného folklóru" s bohatými aranžemi majstrů Miroslava Kolacie a Petra Pavlince se mají tento rok opět na co těšit. A já se jdu na ten zítřek pěkně vyspat. Toš dobrů!

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 26.03.2007 [00:06] Vlastic
Krásná ukázka a krásná fotogalerie. Až mi vhrklo. Hoši a dívko děkuji. Je to blbé?
[2] 26.03.2007 [08:20] Dveři
[3] 26.03.2007 [08:26] senpick
pro Forrest Jump: Protože ogaři nemajů na svojich stránkách gestbůk (také to že jim tam možeš psat)tož jim přeju aspoň takto ať sa jim vede dobře (sůsed říká - vede sa dobře, špatně sa dójí) ať je co poslůchat.
[4] 26.03.2007 [13:02] MFabien <mfabien(zavinac)email.cz> www
Díky Senpickovi za povzbuzení, my se vynasmažíme:-)
[5] 27.03.2007 [14:06] Pickardino
Komentovat tento článek