[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Dying Passion deň 11

Tak dneska toho bude víc. Fotky, hudba, videoklip... Je to taková malá záplata za žádnou včerejší aktualitku z dění v nahrávacím studiu Šopa. Ale jak říká náš kamarád: žádná aktualita je furt lepší, než vůbec žádná aktualita. V první řadě, abychom to nepropásli, Vás chci všechny pozvat na dnešní neoficiální první koncert z připravovaného tour kapel Sad Harmony a Dying Passion, který nese název Sleepwalking tour. Tato neoficiální akcička se koná dnes, t.j. v pátek 23.března v hospodě "U Jagošů" ve Velké nad Veličkou. Akce začíná přesně před dvěma hodinama, ve 20:00.

Jak pokračuje nahrávání s Dying Passion? Pokračuje. Hudba je kompletně natočena, včera a dnes se zpívalo, zítra budeme natáčet nějaké ty hosty. Po Velikonocích to celé smícháme dohromady a šup s tím do lisovny. Jak to probíhalo se můžete podívat ZDE na první část oficiálního videoklipu skupiny.

Další skvělou zprávou je naše připojení na internet. Jelikož se ve studiu kapely zdržují celé týdny, chodí jim denně spousta nabídek na koncerty mailem, je teda na místě, aby pro nás pro všechny zde ve studiu bylo kvalitní a rychlé připojení. Jirka Chalabala se svými lidmi z VESNET nezahálí. Obrázek Net rychlost mluví za vše. Měřeno dnes večer ve 22:24. Chlapi děkujeme!

Jak to vypadá se sněhovými podmínkami v Lipově? Česká republika hlásí všeobecné tání sněhu a oteplování. My z Lipova hlásíme: tady máme pořád ještě jeden metr sněhu (viz. obrázek Sníh).

A další zprávy z domova: v komentářích se přece jen ozvali baskytaristé, kteří si přáli sampl basy. Mezi nimi byl i maskovaný kytarista! Ano, ano. Je to tak. Libore, všechno víme. A my, Vaší žádosti vyhovíme. V přiloženém souboru máte vzorek basy. Doufám, že budete spokojení a bude se vám líbit přirozený zvuk.

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 24.03.2007 [09:57] hyenik
sice pro metalisty trochu moc vintage, ale yatahuje pekne, a je to takovy dreveny az drevni sound [jak jinak ze sopy, kde urcite maju uskladnene nejake drevo....valasske]
[2] 24.03.2007 [09:59] hyena
a pro jistotu radsi stereo, at to ma dost prostoru [to drevo]
[3] 24.03.2007 [14:27] Květák
Reakce na[2]: to je právě to... basy pod 100Hz (myslím), lidské ucho nevnímá jako stereo, takže stereo na basy NE!
[4] 24.03.2007 [20:59] Vlastic
Reakce na[1]:Kurnik, tam sů nějací metalisti? Tož to ste ně měli řéct. Neschazoval bych řepu :-(
[5] 25.03.2007 [23:27] ZuZa www
Dalsi pekne obrazky najdete tuto > link
Komentovat tento článek