[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

DVD session již dnes

Tak "promítání" je u konce. Dobrou noc!

Vážení přátelé, dnes ve 22:00 středoevropského času bude odvysílán dokumentární film z turné Malignant Tumour. DVD nese honosný název MALIGNANT TUMOUR EUROPE FOOTBALL CHAMPIONSHIP. Přesně ve 22:00 po kliknutí na obrázek můžete sledovat tento příběh fotbalového teamu Malignant Tumour. Osobně se mě DVD mooooc líbí. Doporučuji všem, kdo se chce podívat do světa, jak takové tour probíhá, jaké nástrahy přináší a tak vůbec. Tak nezapomeňte! Dnes ve 22:00 hod! Po celý dnešní den, až do 22:00 hod bude obrázek odkazovat na trailer k tomuto DVD.

 


banner3.jpg

Komentáře

[1] 11.04.2008 [08:18] senpick <sen(zavinac)pi.ck>
I když ta muzika není moje srdeční záležitost, film je to výborný. Vychytaný scénář, výborný střih, filmařské nápady tvoří kompakní celek za který by se nemusely stydět slavnější kapely (napadá mě třeba Kabát, nebo Eva a Vašek). Perfektní práce - výborná zábava. Díky.
[2] 11.04.2008 [08:35] Květák
Reakce na[1]: Jsem rád, že jsi to tentokrát neprošvihl! Mě se dokument taky líbil. Člověk se u něj zasměje... vidí jak to vlastně chodí. Taktéž chválím střih, scénář a vůbec... byl to skvělý nápad!
Komentovat tento článek