[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Dobří holubi se vracejí

Tak jak je to tedy s těma ptákama? Nejen muzikanti, ale i hudební hardware se vrací sem tam zpět k nám do studia. Tyto dva případy se staly právě včera. Kapela Coll@pse se vrátila po třičtvrtě roce do studia a Staňa si přivezl bicí, které zde byly u nahrávání CD skupiny Dark Gamballe. Coll@pse zde natočila za necelé dva dny základy pro dvě skladby, které budeme v nejbližším možném termínu dozpívávat.

V úterý večer jsme pokračovali v nahrávání další skladby s cimbálovou muzikou Martina Hrbáče. Jako host se za mikrofonem ukázal Martin Prachař.

Středa patřila HC/punkové kapele See You In Hell, která zde točila skladbu pro splitko a jako dárek jsem dostal jejich CD, které se točilo zde v Lipově a které bylo vydáno v Japonsku. Názvy skladeb si přečtete z fotografie CD, myslím, že je to dostatečně čitelné.

No a soutěžím ještě není konec, byly vyhlášeny nominace Břitva 2007. Jsou zde opět zastoupené kapely, které zde nahrávaly. Z nominací mám radost a všem držíme palce!

Album roku:
DYING PASSION - Relief (Redblack/X)
LIVEEVIL - Arctangel (Crystal)
SIX DEGREES OF SEPARATION - Chain-driven Sunset (Élysion)
TRANSLUNARIA - Beyond The Astral Misanthrophy (Élysion)

Debut roku:
LIVEEVIL - Arctangel (Crystal)
TRANSLUNARIA - Beyond The Astral Misanthrophy (Élysion)

Minialbum - split - singl roku:
LYCANTHROPHY - Double Face, Double Conscience / SAYWHY? (Lecter/I Feel God/Circus Of The Macabre/Destroy After Use/Everydayhate/ Sclerose/Dead Heroes/Psychocontrol/Amertume/6am7am)

Video roku:
DARK GAMBALLE - Běh na dlouhou trať (Redblack)

Hardcore album roku:
SEE YOU IN HELL - Útok! (Insane Society/Phobia)

 

 

 

 

Komentáře

Komentovat tento článek