[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Dárek k Vánocům a ten zbytek

Tak jak to vyjádřit? Senpicku, díky! Přátelé, Ježíšek Senpick poslal dárek studiu Šopa. V první fázi, podle razítka, jsem si myslel, že aféra okolo titulů na jedné fakultě skončila a rozjela se další a to platnost slovenských maturit a titulů. Slovenskou maturitu přátelé mám. Nikdy jsem ji nepotřeboval a když už jsem kdysi maturitní vysvědčení ukazoval tak mě bylo řečeno: "Proboha to ani neukazuj!" Tak jsem ho už nikdy nikomu neukázal. A teď na mě asi došla řada..... nedošla. Došlo překvapení! V ten moment jsem si řekl: "Kdy jindy než teď?" Pravda... čekal jsem spíše Senpickovu podporu, tak třeba na Velokonoce. Děkujeme mnohokráte Miro!

A co se vlastně ve studiu Šopa od pondělka děje Sakime? Tak v pondělí jsem pracoval, v úterý jsem pracoval, ve středu jsdem pracoval a dnes jsem pracoval. Zítra budu pracovat. Tak to byly v krátkosti všechny dlouhé aktuality za tento týden.

Pro Sakima, který se jeví že ho to zajímá, rozepisuju výše uvedené:
pondělí: od božího rána mix kapely Disfigured Corpse až do pozdního božího odpoledne. Večer do studia LŠU Veselí nad Moravou nahrávat majstra Luboše Holého až do boží noci.

úterý: od božího rána až do pozdního božího večera mix kapely Disfigured Corpse. Večer údržba (kompletní sedminásobné rozdělání a kompletní sedminásobné složení) DI boxú, tzv. druhá fáze údržby. V noci produkce s kapelou Time Of My Life v miestnej krčme

streda: od božieho rána nakrúcanie kapielky Tajm Of Maj Lajf ze Vysokých Tatier a dlhého, širokého a nedozierneho okolia

štvrtok: od božieho rána dokrúcanie a mix materiálu kapielky Tajm Of Maj Lajf. To probiehalo až do božieho skorého popoludnia. Kapela to všechno měla tak rychle zmáknuté, že jsem je ani nestačil vyfotit. Ale vzhledem k tomu, že my dodáváme jen a jen aktuální informace včetně aktuálních fotografií, jednu fotografii kompletní kapely Time Of My Life přece jen přinášíme. Jenn si je představte!
Pak export náběrů majstra Luboše Holého, export náběrů dechové hudby Blatnička, kontrolní poslech mixu Disfigured Corpse, pouklízet a povysávat pokoj pro kapely......... stačí, ne? Dobrou noc!

Komentáře

[1] 17.12.2009 [22:56] JayKay
Toš to je kapela jakou svět neviděl..
[2] 17.12.2009 [22:57] Michal
Boží! Od rána až do večera (božího), od pondělka do úterka (božího) a od stredy do piatku (božieho)! Dobrou!
[3] 18.12.2009 [08:43] sakim
tak ano. zajima me to. ale ta pasaz uprostred psana polsky ci jak, te jsem moc nerozumnel. cesky to nebylo a jinak neumim. snad se v te polske pasazi nepsalo neco skaredeho o me...
[4] 25.12.2009 [12:31] maro <marmar666(zavinac)seznam.cz> www
Hell-o pane vše nej do noveho ročku přeje rodinka disfigured corpse měj se paradnicky
[5] 31.12.2009 [15:08] Vjacki
Stando, krom toho, že Ti přeju toho nejúžasnějšího Silvestra, tak jenom se slzou v oku vzpomínáme, že jsi nám slíbil nějaký ten horňácký folklór. Zrovna na to přišla v rámci silvestrovského popíjení a slavení, obrovská chuť si něco takového poslechnout.
Komentovat tento článek