[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Co týden dal

Pomalu konec týdne a vy, kromě toho, že měla svátek Květoslava nevíte vůbec nic. Teda ne nic, prostě nemáte ani páru o tom co se tady, v Šopě děje. Ono se teda moc neděje. Po té, co kapela zrušila v neděli týdení nahrávání z důvodu nemoci, přejeli jsme na krizový režim a nyní nevíme z které do které. Od pondělí pracuji průběžně na mixu materiálu dodaným kapelou Praetorian. Dnes vše snad bylo dokončeno a zítra to půjde do světa, teda do Uherského Brodu a širokého okolí. V pondělí odpoledne proběhly další úpravy mixu kapely Latafia, v úterý navečer finální mix kapely Thief, ve středu večer dotáčky pozounu DH Blatnička a dnes večer dotáčky a střihy CM Folklorica, která doprovází na CD majstra Luboše Holého.

Zítra proběhne finalní mix a finální úpravy Praetorianu, ráno nějaký ten sestřih podkladú pro aerobic a hola hej na premix Disfigured Corpse. No a to je týden už skoro celý za náma.

Komentáře

[1] 11.12.2009 [10:06] sakim
to sou aktuality! taky muzu zkusit: v pondeli jsem byl v praci a pak jsem sel nakoupit a byl jsem doma. v utery jsem po praci zasel s kamaradkou na par piv. ve stredu jsem vstaval do prace. rano. jako kazdy prac den. ve ctvrtek nebylo moc hezky. byla pres den mlha. no ted je patek, jsem v praci a to mame uz pomalu cely tyden za nama, ze?
[2] 11.12.2009 [17:13] sakim
deckaaaaa! ja bych malem zapomnel! v pondeli jsem se sprchoval taky!
Komentovat tento článek