[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Červenec - za kamna vlezem

Tak konečně se nám to venku ochladilo. Červenec. Toto letí Sakime....!
Tak podávám si kalendář a dívám se, kdože tady byl v uplynulých dnech a týdnech... taaak, naposled jsme vzpomínali v minulé aktualitě kapelku Fousy Mojo. Kapela (z Praheee hele), za týden zde natočila 11 kousků na své CD a začátkem srpna bude materiál smíchán. Mimochodem: jestli chcete slyšet surové náběry ze studia Šopa, tak si zapněte na jejich profilu přehrávač ;-). Poslední týden v červnu patřil rajhradské Emotional Crime. Natočeny byly téměř všechny skladby komplet bez hlavní kytary díky zafačované ruce kytaristy. V srpnu dotočíme a smícháme. První víkend prázdnin patřil old trash grupě Antigod z Haviřova v čele s Hadgim a ctěným hostem - fotografkou a moderátorkou Renhulí.
Shadow Area si nahrála bicí pro své 4 skladbové EP a Franta Jetel dohrával nějaké ty vyhrávečky.
Smíchali jsme singl kapelce Mistake a natočili i smíchali singl kapelce Neutral, dodělávali jsme další singl nějakým Dark Gamballe...Sakime.
Následně hele kapela z Praheeeee Egotrip a sigly dva (jooo Praha je Praha hele!). Před chvilkou odjela ještě Barricade (nějaké ty dodělávečky) a přijela The Pooh (už taky hele z Praheee, tedy až na Tomeše).

Tak. A Stará dobrá Beseda má pomalu kompletní seznam kapel. Ještě dvě kapelky přibudou a 25.srpna se všichni sejdeme v Topolovém hájku v Tasově!!!!

Komentáře

[1] 20.07.2012 [11:25] sakim
link dobrej link 404e! jsem nevedel, ze dg jsou podrizeni sope! pekne hele! neser sa ich!
[2] 20.07.2012 [11:32] Květák
Reakce na[1]: dobrý, viď? Hele!
Komentovat tento článek