[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Byl tady kompletní kolaps

A to myslím vážně! Opravdu, v pondělí a úterý okupovala kapela Coll@pse studio Šopa. Nahráli zde kompletní základy pro své promo CD, které bude obsahovat 3 skladby. Bicí jsme točili na sále. Žel bohu jsem opět nestíhal fotit, tak obrázky bicích Mapex zde neuveřejním. Snad je vydoluji od kluků, myslím že nějaký foťák snad měli. V každém případě Mapexy laděné mr. Gothyšem, za nimi bubeník Coll@psů Standa = zvuk Mapexů naladěných Gothyšem do kterých buší Standa. No fakt nekecám. Věřte, že jsou to teda skutečně rány jak z děla, obrovského děla. Schválně si počkejte na příští víkend, kdy kapela přijede svůj materiál ještě obohatit zpěvem. A pak to celé smícháme a snad mě povolí i tu ukázečku pro Vás.

Dalším překvapením , teda překvapením pro mě, byl kytarový aparát Mesa Boogie Triple Rectifier. Ne že bych ho tady nikdy neviděl, již jsem tu čest měl, ale tento kus je z nějaké starší serie či staršího data výroby. Vypadá jinak a hlavně hraje jinak. prostě neměl v sobě to co mě na rectifierech tak vadí. Příjemný zvuk. I když tak přemýšlím... u Dying Passion to taky nebylo... že by Triple hrál opravdu tolik jinak než Dual......?
V neposlední řadě bylo další neznámou, opět pro mě, basa. 6-ti strunná od slovenského baskytaráře Lojza Krajíčka. Pěkně veliký nástroj. Díky své mohutnosti má hodně basový zvuk. Šest strun je šest strun. Mechanika a tělo je díky tomu pevné a masívní a od toho se odvíjí zvuk nástroje. Nakonec to ale nezní špatně, uvidíme u mixu.
Kluci to nahráli rychle, dobře... kšeft o ničem.... :-)
P.S. Ta svatožář nad baskytaristou není svatožář, ale okno do kteréro pralu slunce.

Ve středu jsme dozpívali doprovodné hlasy doprovodné kapely Romea Street69 a začali jsme pomalu pracovat na mixáži. Dnes jsem odeslal první nástřel míchačky kapele, tak uvidíme co oni NATO.

Začíná nám víkend a já se budu toulat po zemích Českých s kapelou Dark Gamballe. Potřebují prý někoho silného a blbého, kdo by jim odnosil věci po koncertu do dodávky. Tak jsem se dobrovolně přihlásil. Konkurz jsem vyhrál a tak s klukama odjedu Basinfirefest ve Spáleném Poříčí a Noc plnou hvězd v Třinci. Dodávku prý potřebuje naložit v Třinci i kapela Egotrip, tak jim "helfnu" taky, když už budu tak rozjetý. Takže všem přeji hezký víkend, ať vyjde pěkné počasí a snad se uvidíme na některém z festivalů.

Komentáře

[1] 29.06.2007 [08:31] Vlasserr www
Ty Stando, kdyz uz budes na tom Bažínfírfestu, nechtel bys treba pomoct s bednama aj nam? Konkurz netreba:))))
[2] 29.06.2007 [08:36] Vlasserr
Reakce na[1]:Mimochodem. Tricet z tricetitri navstevniku lonskeho Bazinfireru doporucuje GUMAKY SEBOU!!! :)
[3] 29.06.2007 [12:22] JayKay
Supeeer! Nebudeme tahat aparát...všechno naloží Květák...se asi vožeru nebo co...:)
[4] 01.07.2007 [10:21] JayKay
tož totok bylo nakonec jediné co Květák naložil... link
Komentovat tento článek