[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Bethrayer pátek

Tak Pegár tady nebyl. Zase. A ani tak brzy nebude. Už má natočeno. Tedy již včera měli natočeno. A dokonce i skoro smícháno. Takže co dělal dnes Bethrayer skutečně nevím. Fotografie je pořízena včera večer, kdy si Mistr přijel vypít kafíčko a odvést si svoje nádobíčko i s rawmixem svých hitů. Samozřejmě nesmíme opomíjet i jeho doprovodnou kapelu..... ta tu nebyla. Jen jeden vyslaný zástupce, zpěvák Olaf.

A co se dnes vlastně dělalo? No tak, se budete divit, asi, ale tady se uklízelo. Jak se stalo módou ve studiových recording zařízeních, byl použit vintage model vysavače ETA 412. Z vysavače jde skutečně teplý "zvzduch", takový správný vintage. Aby to bylo TO správné vintage, ETA 412 používá zásadně vintage bakelitové zásuvky. A ten kabel je už taky vintage pomalu. Hadice taky vintage, koberec jak by smet(tákem)......vintage. A vypínač! ......vintage ;-) Pak jsem zjistil, že to nemá výměnné papírové pytlíky. To je totiž výsada vintage vysavačů, vintage modelu ETA 412 obžvlášť... teď mě tak napadá, proč se vlastně nedělá reprobox Vintage ETA 4x12"?

Po uzávěrce: kdo si chce poslechnout kompletní skladby kapely Shockwave (mladá kapela ze Šumperka, žádní vintage), tak zde link na jejich profil na Bandzone. Skladby mají v celém znění, bez titulků.

Komentáře

[1] 10.11.2007 [07:49] shup
Takové vintage studio nemá eště vintage uklizečku?
Komentovat tento článek