[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Beseda u Bigbítu 2007 - aktuálně

Dnes jsem navštívil Topolový hájek v Tasově, kde od pátku bude probíhat již 15. ročník Besedy u Bigbítu. Již dnes zde bylo několik nedočkavců na tuto akci a tak jsem se snažil panoramatickým způsobem zachytit celý areál. S fotoaparátem na mobilu to moc dobře nešlo, ale náznak je zde zřetelný. Budeme Vás tento týden průběžně informovat o přípravách této akce. Zatím, kromě již zmíněných nedočkavců, klid před bouří. Dobrá zpráva pro kapely: příjezd do areálu je tento rok ošetřen z betonových panelů, takže i za nepřízně počasí se s auty dostanete bez problémů přímo k pódiu. Bližší info najdete na stránkách pořádajícího sdružení Žebřiňák.

Přes víkend jsme pokračovali v nahrávání Vánočních koled ve studiu ZUŠ Veselí nad Moravou. V sobotu večer jsem se pak přímo vetřel na akcičku Mexiko Fest, kde jsem se snažil pohlídat zvuk kapely Sad Harmony. Velmi příjemná akce, ani ten deštík moc nevadil. Moc rád jsem viděl kamarády a kamarádky, pokecalo se, pojedlo několik výborných párků, spousta vtipů a srandy.. no prostě paráda!

A pokusně zkouším spustit Knihu návštěv.

Soubory ke stažení

Komentáře

[1] 30.07.2007 [22:09] Zizi
No,ještě,že tam byli PEKELNÍCI ze SH,kteří ten déšť ukončili :-) :-) :-)
[2] 31.07.2007 [12:32] Johny
Dyk díík za skvělou akcičku, ešče žes tam byl co by sme bez tebe dělaly.
[3] 31.07.2007 [12:42] Květák
Reakce na[2]: toš co... mohli ste jet jedním autem :-)
[4] 31.07.2007 [21:02] Zizi
Reakce na[3]:Tak to by teda nešlo,pak by měli zvuk pěkně na p...,tak moc nedělej a přestaň už být až moc skromný Květáčku,jo? :-)
Komentovat tento článek