[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Bad Victim alias Slipknot hadra - bicí dokončeny

A tak máme hotovo. Dnes kapela Bad Victim doklepla poslední věcičku, udělala několik snímků, sebrala svých šest činelů a full stack a odjela k domovu. Byla to rychlá smršť. Ale k mé plné spokojenosti. Klukům to opravdu šlapalo. V září se opět sejdeme a budeme pokračovat, tentokráte nahráváním kytar, baskytar a jiných kytar. A když to půjde, tak snad i nějakou kytaru nahrajeme.

A co nás dále čeká a nemine? V pátek přijede partička, která si říká The Pooh. Jsou z Kaplice (někde u Českých Budějovic?) a hrají velice zajímavou "mjúzyk". Moc se těším. Bude hodně experimentování a dle mailů a ICQ se jedná o velmi podařenou partičku :-). Myslím, že se máme na co těšit všichni!

Co jsme našli na netu:
Čím začít? Tak jako první začneme chválou. Na stránkách bubeníka kapely Cradle Of Filth , Martina Škaroupky, se objevilo další video z jeho druhého bubenického DVD. Zde je odkaz na stránky Youtube s tímto klípkem. Toto DVD vzniklo minulý rok zde v Šopě. Martine zdravíme!

Dále se objevují, veskrze kladné, recenze na CD Relief kapely Dying Passion. Tak si je můžete přečíst.

A v neposlední řadě doplním informaci o nové kytaře Hyenika. Cituji z jeho aktualitky, která se dnes objevila na stránkách kapely Paladran: "Nová posila teamu se zove Macho FBM baritone aneb jeste hlubší ponor než jsme zoufali. Z této (v CZ F&C kruzích absolutní novinky) byli nadšení např. Vladimír Merta nebo Janet Robin. Duníme, duníme hore po dědině..." konec citátu (opsáno včetně pravopisných chyb). Doplním, spíše zvýrazním poslední větu: Duníme, duníme hore po dědině... Šopa moc nadšena není. Již nyní hledám vhodný equalizer s hodnotou DUNĚNÍ -20dB (nebo raději 30 či 40?). Ale přece se tam mrkněte . Má tam krásné fotky a dokonce i nějaké ty zvukové ukázky. Bubeníci pomalu, ale jistě, zjišťují, že menší průměry se prosazují v celku lépe (netvrdím, že na všechno), kytaristé zatím snižují a snižují, baskytaristé hrají minimálně na 12 pražci a výše..... no... v každém případě pod 20Hz už neslyšíme, tak se možná dočkáme doby, kdy budeme poslouchat ty 8" bubínky a basu proklatě vysoko :-)

Komentáře

Komentovat tento článek