[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Bad Victim alias Slipknot hadra

Dnes přijela do Lipova kapela Bad Victim z Velkého Meziříčí, kterou často srovnávají se zahraniční kopií, kapelou Slipknot. Ano, Slipknot, tak jako Bad Victim, používají různé roušky a masky, aby je nebylo poznat. Kapela Bad Victim ale toto maskování dotáhla k dokonalosti. Jak je zřejmé z fotografií a přiloženého (pirátského) videozáznamu, bubeník byl věru k nepoznání. A to už nemluvím o maskovaném "full stacku" kytarového aparátu. Ano ano přátelé, Slipknot je opravdu slabý odvar.
A co vůbec zde točí Bad Victim? Jak se říká: "Dobří holubi se vracejí", přijeli k nám opět nahrávat. Tentokráte 9 pecek na jejich připravované CD. Možná i MC a LP! Uvidíme. I uslyšíme. Dnes to vzali kluci z hurta, natočili 8 věcí. Tu jednu si prý vychutnají zítra ráno a pak alou k domovu. Pokračovat se bude v září.

A jak dopadl víkend? Víkend byl plný anarchie. Do slova a do písmene. Kapela Last Strike nahrnula všech 13 skladeb hlava - nehlava. Sám jsem byl překvapený. Karlos, známý to punker z Kunovic, už teda není to co býval. Jak sám říkal: "Asi stárnu, začínám byt nejaký fajnový". A nejen to. Podle rychlosti, s jakou nahrál své kytarové party, jsem osobně vyvodil závěr, že Karlos snad doma poctivě na kytaru i cvičí. Dokonce přijel i s naladěnými oktávami na kytaře! No uznejte sami. Toto punker nedělá! Nicméně jedna hláška ještě padla. To si musím zapamatovat na do smrti. Na nahrávání si kluci přivezli kytarovou hlavu Mesa Boogie Caliber 50. Při zkoušení této hlavy Karlos vykřikl: "To nemá BUSTŘIČ!" Takže rada i pro ostatní kytaristy: před zapůjčením či koupí kytarové hlavy dbejte na to, aby zesilovač měl v sobě i BUSTŘIČ! Jinak to neberte.

Přiložené soubory:

bubeník... (5,2MB)
...a bubeník  (9,2MB)

Komentáře

[1] 15.08.2007 [21:55] Standa dp
tak talentovanýho bubeníka přesně potřebujem, Staňo můžeš mě dát naňho mobil?
[2] 16.08.2007 [09:23] ZuZa
Ondrasek je bozi ... je videt, ze ma talent po tatovi
[3] 16.08.2007 [16:14] Květák
Reakce na[1]: tak Stando, číslo je 8888888888 to jsem opsal z jeho mobilu.
[4] 16.08.2007 [16:15] Květák
Reakce na[1]: tak pardon. To byla kalkulačka. Číslo mobilu je tedy 123456789. Ale mobil má často poslední dobou rozbitý. No... je třeba zkoušet, třeba to klapne :-)
[5] 17.08.2007 [19:50] Zizi
Hm,:-) a já se chtěl zůčastnit konkurzu :-)
Komentovat tento článek