[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

7. poprodukční ráno

Nemíním se opakovat, ale spousta lidí si stále myslí, že produkce nahrávky je jen jakože taková sranda, nevinná slovní hříčka... přátelé, nikoli! Produkce je jedna z nedůležitějších procesů tvorby a nahrávání CD. Nejen jedna z nejdůležitějších, ale i jedna z nejnáročnějších. Sami vidíte, jak je člověk zcela zničen po produkčních pracích. A to si představte, že HuDr v tom byl sám. Ani samotný Breťa mu nepomáhal! Přes to všechno na fotografiích vidíte zcela fyzicky i psychicky zedřítého člověka - basáka. Je to skutečně náročné.

Člověk - basák po včerejší produkci je degradován z pozice člověka - basáka a basován na post nejproduktivnějšího producenta na světě. Dokonce ani včerejší Hovory H s mistrem světa Šimkem nás nepřesvědčily o tom že by to mělo být nějak jinak. A to je co říct!

Komentáře

[1] 19.09.2009 [08:51] JayKay
Noo ta produkce je teda pěkny sviňstvo!
[2] 19.09.2009 [11:01] sakim
no ja i dnes (a v sobotu byvam pristupnejsi) jsem presvedcen o tom, že produkce nahrávky je jen jakože taková sranda, nevinná slovní hříčka...
[3] 19.09.2009 [11:17] JayKay
Reakce na[2]: Jistě! Jde jen o to strávit tou "produkcí" co nejvíc času a vytáhnout z nebohé kapely co nejvíc peněz...
[4] 19.09.2009 [23:12] sakim
Reakce na[3]:ja vim...na kvetaka neplati zadna laska! jenom love! kvetaku, ty jsi fakt naprosta spica!!! polib si kvetak!!!
Komentovat tento článek