[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

10. Šuně Cup v Tasově

Sobotní odpoledne patřilo návštěvě sportovního klání Šuně Cup. Desátý ročník Šuně Cupu se uskutečnil v Topolovém hájku v Tasově. Počasí jakž takž přálo a tak jsme se vydali podpořit toto, dle slov organizátora Šuníka Vladana, jediné spravedlivě hodnocené sportovní klání na světě. Soutěž byla mezinárodní, polovina zúčastněných byli cizinci zo Slovenska. I přes jazykovou bariéru jsme se příjemně bavili. Našlo se i několik nadšenců, kteří soutěžili. Jestli se nepletu, našlo se z dobrovolných řad 17 párů soutěžících!

Bilance soutěže: nikdo ze soutěžících nezkolaboroval, neskolaboval (tedy myšleno v průběhu soutěže a několik minut po soutěži) a všichni doběhli do cíle. Někteří účastníci odpoledne běhali po soutěžní trati, jiní běhali za dětmi, které běhaly za psi, ti běhali za motokolem a majitel motokola běžel na občerstvení. No prostě bylo to moc příjemné odpoledne. Na několik pokusných fotografií z této akcičky se můžete podívat v naší fotogalerii.

Komentáře

[1] 09.09.2007 [21:08] Aleš
Pěkné fotečky! Akorát kdybych doopravdy zazpíval a ješkě k tomu přes péáčko, tak by se ŠuněCup rázem změnil v nejhorší noční můru pro všecky zúčastněné... :-))
[2] 09.09.2007 [23:29] shup
Díky za obrázky Stando!!! 10. ŠuněCup sa povedl :)
[3] 10.09.2007 [10:22] ahmed <ahmed(zavinac)zebrinak.org> www
Staníku, díky moc za milý report a fotečky + taky děkujeme za návštěvu celé Tvé krásné rodinky. Vaše děcka (evidentně oba vášniví bubeníci) byly skvělé!!! Link na článeček je i na www.zebrinak.org. Jinak, uf, po dvou usnutích před pátou ranní jsem do Prahy zas málem nedořídil, ale podařilo sa. Chtělo by to nějakou dovču na rekonvalescenci. :) Zdravím od Pepíků a těším se zas na viděnů (nejpozději na Svíci)! :)
[4] 10.09.2007 [12:29] Pickardino
2Qet: .. Vaše děcka (evidentně oba vášniví bubeníci) .. Co to? Nejhorsi obavy se naplnuji?!
[5] 10.09.2007 [12:40] Květák
Reakce na[4]:no.... hmmmm.... po pravdě řečeno.... v průběhu chystání kapely Chaos In Head si Ondrášek střihl sólo na bicí a Kopec už nechtěl ani potom hrát... teda skoro.... :-)
[6] 14.09.2007 [16:23] renek
dobré fotky Stando a ještě lepší komentáře, bohužel sem nemohu dojet tak alespon tak, díky, r.
Komentovat tento článek